2 Oglasa za posao za grad PU Srećica

PU Srećica

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi PU Srećica

Istaknuti oglas

Vaspitač sa ili bez iskustva

Postavljen od PU Srećica

23 dana do isteka

po dogovoru

Vaspitač/Vaspitačica (Stalno zaposlenje)

Firma: Predškolska ustanova "Srećica"

Lokacija: Beograd

Opis posla:
Predškolska ustanova "Srećica" traži vaspitača/vaspitačicu za stalno zaposlenje. Želite da budete deo naše vesele dečije porodice? Predškola "Srećica" nudi odličnu priliku za vaspitače/vaspitačice da se pridruže našem timu!

Šta nudimo:

  • Stalno zaposlenje na neodređeno vreme
  • Plata: 70.000 dinara do 100.000 dinara (zavisno od iskustva)
  • Prilika da svaki dan učestvujete u dečjem razvoju i pružate im ljubav i podršku
  • Rad u stimulativnom i prijatnom okruženju

Šta tražimo:

  • Završena škola za vaspitača ili diploma predškolskog vaspitanja
  • Ljubav prema deci i želja za radom sa njima
  • Kreativnost, strpljenje i odgovornost
  • Iskustvo nije nužno!

Kontakt:
Javite se i budite deo našeg tima! Kontaktirajte nas na telefon: 064/1455-978

Napomena: Samo kandidati koji ispunjavaju navedene kriterijume biće kontaktirani.

Medicinska Sestra - Vaspitač

po dogovoru

Medicinska sestra - vaspitač (neodređeno)

Opis posla:

PU Srećica traži pojačanje svog tima! Pridružite se nama kao medicinska sestra - vaspitač i brinite se o najmlađima.

Šta nudimo:

  • Stalno zaposlenje u trajnoj i posvećenoj ekipi
  • Početna plata: 70.000 dinara

Zašto mi?

  • Mogućnost da doprinesete dečjem razvoju i pružate im brigu i zaštitu
  • Rad u stimulativnom okruženju

  • Medicinska sestra sa završenom školom za vaspitače
  • Samostalni, odgovorni i imate volje za radom sa decom

Kontakt:

Javite se! Kontaktirajte nas na telefon: 064/1455-978

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00