2 Oglasa za posao za grad TRGOMATIK DOO

TRGOMATIK DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi TRGOMATIK DOO

Šef gradilišta

Postavljen od TRGOMATIK DOO

15 dana do isteka

po dogovoru

Opis radnog mesta: Šef gradilišta

Opis posla:

  • Koordinacija  aktivnosti u vezi sa planiranjem, realizacijom i kontrolom projekata izgradnje objekata.
  • Organizacija i nadzor nad radom osoblja na gradilištu.
  • Praćenje i kontrola rezultata rada, te upravljanje ispravkama i promenama u toku realizacije projekta.

Kvalifikacije:

  • minimalno IV stepen građevinske struke
  • Poželjno radno iskustvo
  • Dobre organizacione i komunikacijske veštine.
  • Poželjnopoznavanje engleskog jezika-osnovni nivo
  • Vozačka dozvola kategorije B.
  • Rad na računaru (microsoft word, excel) , poželjno poznavanje AutoCad-a

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Rad na zanimljivim projektima
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja
  • Stabilnu, sigurnu zaradu u okruženju koja ceni inicijativu i posvećenost.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu: office@industrijskicentar.com ili se mogu javiti na telefon: 063 214 201.

Pročitaj više
Vozači E kategorije

Firma Trgomatik DOO traži vozače  E kategorije za potrebe transporta i rada na gradilištu.

Uslovi:

  • Posedovanje vozačke dozvole E kategorije
  • Obavezno iskustvo u vožnji kamiona KIPER (kada)
  • Spremnost za rad na gradilištima
  • Organizovanost i odgovornost

Nudimo

  • Rad na duži vremenski period
  • Obezbeđen smeštaj

Svi zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon 063 214 201 posle 18 časova ili poslati svoj mejl na adresu office@industrijskicentar.com

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00