17 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Najnoviji oglasi za posao Beograd

Pogledajte najnovije poslove u Beogradu u zadnjih 24 sata i zaposlite se za stalno preko naše platforme u samo par klikova.

Premium oglas

Fizički poslovi - utovar istovar

Postavljen od Magenta omladinska zadruga

35 dana do isteka

Potrebne osobe za utovar – istovar kancelarijskog nameštaja (stolovi, stolice, sofe i plakari za ragistratore).

 Dnevnica za 8h rada je 3000,00 dinara, prekovremeni rad je plaćen, isplata je do 15 dana nakon završenog posla.

Posao je povremen, po potrebi.

Lokacija magacina Zemun – Altina/Plavi horizonti.

Informacije i prijave na telefone radnim danima od 8.30 – 16.00h:

0653110695 (24/7 sms, viber, WhatsApp – ostavite poruku sa imenom i prezimenom i navedite za koji posao konkurišete)

0113110695

0113118419

magenta@orion.rs

KGH Tehničar

Postavljen od Klima Bg solutions doo

50 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Radno mesto:  KGH Tehničar u Beogradu

Firma: Klima Bg solutions doo Beograd

Uslovi:

- iskustvo na poslovima instalacije, popravke, i servisiranja kućnih i komercijalnih klima može biti prednost

- manuelne veštine, zanatske veštine su prednost

- minimum SSS

- nudimo mogućnost napredovanja kroz periodičnu obuku i povećanje zarade

- samo ozbiljni, vredni i pošteni kandidati koji žele da napreduju i koji su spremni da uče

Kandidati mogu biti majstori ili pomoćni majstori sa delimičnim iskustvom, mogu i penzioneri.

 Obezbeđen stan ukoliko su kandidati iz unutrašnjosti.

Način prijave isključivo preko mejla.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Call centar agent

Postavljen od Apartmani u Beogradu AUB

Beograd

50000-80000 din

Ukoliko si elokventan i snalažljiv, sa izraženim pregovaračkim sposobnostima - onda je ovo pravi posao za tebe. Ukoliko si radio na istim ili sličnim poslovima, to je dodatni plus. Ali, ništa ne brini ukoliko ti manjka iskustvo. Svi smo mi jednom bili na početku karijere i vrlo dobro znamo koliko svaki početak ume biti težak. No, ukoliko imaš volju za učenjem, a sebe vidiš baš na ovoj poziciji - upoznaj se bliže sa detaljima.

Pozicija: Call centar agent

Mesto rada: Beograd - rad iz kancelarije

Opis posla:

  • Komunikacija sa gostima apartmana (podrška i pomoć pri snalaženju na sajtu)
  • Rezervacija apartmana
  • Odgovaranje na mejloveom
  • Odgovaranje na mejlove
  • Uspostavljanje saradnje sa stanodavcimacija gostima
  • Uspostavljanje saradnje sa stanodavcima
  • Sprovođenje kroz proces sklapanja ugovora (pružanje osnovnih informacija)

Šta očekujemo od kandidata?

  • Radi iz kancelarije (Beograd)
  • Dobre prodajne sposobnosti (Prednost telefonska i mejl prodaja i komunikacija sa klijentima)
  • Razumevanje sagovornika
  • Razvijene komunikacijske veštine
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Motivaciju za učenjem i usavršavanjem
  • Razvijena pismena korespondencija
  • Visok stepen odgovornosti

Šta nudimo?

  • Stalni radni odnos i prijavu
  • Fiksnu zaradu (zavisi od iskustva kandidata)

Web administrator-call operater

Postavljen od Olimp Sport doo

Firmi u Borči potreban web administrator-call operater

Opis poslova

-javljanje na telefon i kreiranje porudžbina

-rad na ponudama

-ubacivanje novih proizvoda na sajt

Potrebna znanja

-potrebno dobro znanje rada na racunaru i brzina

-potrebno umece multitaskinga

-ljubaznost i elokventnost

Odlicni uslovi i mogucnost napredovanja.Cv slati na ognjenolimp@gmail.com  .Prednost osobe koje zive u Borci ili blizini.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Trgovac/ Prodavac

Postavljen od Valkyria zdrava hrana

Prodavac u prodavnici zdrave hrane na teritoriji Čukarice (Banovo brdo, Zarkovo, Čukaricka padina).

Iskustvo nije potrebno.

Obezbedjena je obuka.

pomocni radnik / magacioner

Postavljen od UNIDEN

Firmi koja se bavi isporukom i montazom bazenske opreme, potreban pomocni radnik. Rad na terenu, neophodna vozacka dozvola. Radno iskustvo poželjno. Prijave slati na mail.

monter bazenske opreme

Firmi koja se bavi isporukom i montažom bazenske opreme, potreban monter za rad na terenu. Neophodna vozačka dozvola. Radno iskustvo obavezno. Prijave slati na mail.

Pročitaj više
Radnik u prodavnici balona

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd (Dorćol)

Opis posla:

- Potrebni studenti za rad u prodavnici balona.

Uslovi rada:

- Radi se 6 dana nedeljno, 4 do 6 sati dnevno.

- Cena rada: 250 din/h.

- Rad na duži vremenski period.

- Mogu konkurisati samo studenti.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6000-290,

060/3066-090

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Pročitaj više
ANKETARI NA TERENU

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Terenski saradnici - ANKETARI koji bi radili ankete na terenu, u odredjenim delovima grada:

Zemun i Batajnica

Zvezdara

Surcin i Dobanovci

Vracar

Stari Grad

Savski Venac

Palilula i Borca

Lazarevac

Ukoliko saradnici zive u tim krajevima grada, naravno da ce moci da rade tu gde i zive.

Anketa je o televiziji i jednim delom sociodemografska (koji tv aparat imaju u domacinstvu, koliko dugo, performance tv uredjaja, koje kanale gledaju itd).

Anketa traje oko 15 min. placa se 500 din.

U jednom danu je planirano da saradnik uradi 5 anketa. Sto znaci da je po danu zarada oko 2500 din. Za to je potreno oko 4-5 sati (dok nadje ispitanika, dok se uhoda malo). Naravno, ukoliko se snadju u poslu, mogu i vise da urade. Uglavnom, 1 anketa se placa 500 din.

Period rada je po dogovoru, mogu raditi 1 dan, vise dana, kako kome odgovara, uglavnom projekat nam traje od 8.02. do 28.02. pa koliko hoce i moze da radi….

Obezbedjena obuka u trajanju od 40 min.

Kontakt telefon: 064-6598-818     011-4250-525

Pročitaj više

Najnoviji poslovi u Beogradu

Beograd je najveći grad u Srbiji i predstavlja najveće tržište najnovijih poslova u Srbiji

Pogledajte najnovije oglase za posao u Beogradu na našem sajtu za zapošljavanje

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00