2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Farbar posao

Pogledajte najaktuelnije poslovi za farbare i aplicirajte preko naše platforme za farbar posao.

Istaknuti oglas

Stolar i farbar

Postavljen od Traheja doo

4 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Oglas za posao: Stolar i pomoćni radnik

Stolarska radionica Traheja traži stolara, farbara i radnika u tehničkoj pripremi. Za radnika u tehničkoj pripremi je obavezno radno iskustvo u AutoCAD-u i projektovanju nameštaja.

Ponuda:

  • Dobre uslove rada
  • Dobra i redovna plata
  • Povremeni rad u inostranstvu
  • Tražimo vredne kolege koji žele da rade i uče
  • Radionica se nalazi u Beogradu, Krnjači

Prijave slati na mail ili SMS na telefon:

  • Email: preko sajta klik do posla
  • Telefon: 064 17 92 032

Ako imate odgovarajuće veštine i želite se pridružiti stolarskoj radionici, slobodno se prijavite. Hvala na interesovanju!

Pročitaj više
Farbar M/Ž

Postavljen od Partners&Orka

29 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za Posao: Farbar M/Ž

Mesto rada: Servis Borča

Opis posla:

  • Priprema i farbanje podloge četkom, valjkom i pištoljem.
  • Montaža i demontaža delova.
  • Poliranje farova i drugih površina.
  • Održavanje higijene radnog prostora.
  • Spremnost za povremeni rad na terenu.

Uslovi:

  • Minimum treći stepen stručne spreme.
  • Radno iskustvo na istim/sličnim pozicijama.

Poslodavac nudi:

  • Početna plata od 80.000 dinara sa mogućnošću napredovanja u skladu sa iskustvom.
  • Radno vreme: 08-16h i 14-22h.
  • Ugovor o radu na 3-6 meseci sa mogućnošću stalnog zapošljavanja.
  • Probni rad na 7 dana.
  • Besplatan ručak u restoranu i osveženje.
  • Bezbednost i zdravlje na radu.

Kontakt:

  • Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona:
    • 061 114 1360
    • 011/2683-486
  • Biografiju možete poslati na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Napomena:

  • Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.
  • Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.
  • Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na sajtu agencije.

Pročitaj više

Farbar poslovi

Farbar opis posla

bojenje unutrašnjih i spoljašnih (fasadnih) zidnih površina bojenje drvenih površina ( vrata, prozori, podovi ) bojenje metalnih površina ( gvozdenih, limenih, radijatora, cijevi ) tapetarski radovi ( pripremanje podloge, ljepila i postavljanje ) montiranje skela. Na našem sajtu možete naći dosta poslova za farbare uz pomoć nađe pretrage

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00