1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Farbar posao

Pogledajte najaktuelnije poslovi za farbare i aplicirajte preko naše platforme za farbar posao.

Monter nameštaja stolar farbar m/ž

Postavljen od Partners&Orka

23 dana do isteka

Podgorica

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija,
za svog renomiranog klijenta Was design d.o.o. iz Crne Gore koja
se bavi izradom kancelarijskog nameštaja, polica i nameštaja široke potrošnje
vrši zakup oglasnog prostora u cilju pronalaska kandidata za rad na poziciji:

Monter
namještaja - stolar – farbar m/ž

Firma se nalazi u Podgorici, a fabrika namještaja je osnovana 2007.
godine. Organizovan kolektiv i zbog rasta obima proizvodnje zahtjeva
zapošljavanje novih stručnih ljudi kako bi se nastavio dalji rast i razvoj firme.

Zemlja rada: Crna Gora

Broj izvršilaca: 4

Opis posla:

· Montaža i ugradnja namještaja od pločastih
materijala i/ili masiva.

Uslovi:

· Poznavanje rada sa ručnim alatom i stolarskim
radioničarskim mašinama.

· Min. 5 godina na istim poslovima.

· SSS, VKV

· Poznavanje rada na terenu, ugradnje kuhinja i
plakara, uređenje enterijera po mjeri

Profil kandidata:

· Savjestan, odgovoran, timski igrać, fokusiran na
posao.

Poslodavac obezbedjuje:

· Smještaj i ishranu - dva obroka dnevno(minimum),
izradu radnih dozvola za rad.

· Opremu za rad.

· Bezbednost i zdravlje na radu

· Isti status gradjana zemlje zaposlenja;

· Plata Srazmerana
radom iskustvu I stručnosti kandidata , random učinku.

Uz CV-biografiju poslati i slike ranijih radova - poželjno.

Biće razmatrani i kandidati koji nemaju iskustvo ali su spremni da
prođu obuku.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i
ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail
adresu: poslodavca was-design@t-com.me

ili putem kontakt telefona poslodavca: 0038267505713 - Vladimir

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Za bliže informacije javite se na kontakt telefon/ e-mail adresu
akreditovanog oglašivača 00381641260055 (Viber,WhatsApp) /
+38111/2683486

// zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su
da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje
kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke oglasa.

Pročitaj više

Farbar poslovi

Farbar opis posla

bojenje unutrašnjih i spoljašnih (fasadnih) zidnih površina bojenje drvenih površina ( vrata, prozori, podovi ) bojenje metalnih površina ( gvozdenih, limenih, radijatora, cijevi ) tapetarski radovi ( pripremanje podloge, ljepila i postavljanje ) montiranje skela. Na našem sajtu možete naći dosta poslova za farbare uz pomoć nađe pretrage

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00