3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Elektroinstalater posao

Ukoliko tražite posao elektroinstalatera, pretražite najaktuelnije oglase u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Elektroinstalater m/ž

Postavljen od Partners&Orka

20 dana do isteka

Inostranstvo

Partners&Orka, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Elektroinstalater/elektromonter m/ž

Potreban veći broj izvršilaca

Mesto rada: Slovenija, Nemačka, Italija.

Uslovi:

• Potreban je samostalan majstor

• Srednja škola elektro smera

• Radno iskustvo na istim pozicijama minimum 3 godine

• Odgovoran, vredan, timski orijentisan kandidat

Poslodavac obezbeđuje:

• Ugovor o radu

• Prijava radnog odnosa

• Radno vreme: 07:30 – 16:30 sa pauzom za ručak

• Prekovremeni sati: moguće do 2 sata dnevno i subotom

• Godišnji odmor 21 dana, a odlazak kući moguć svakog drugog vikenda

• Satnica u Sloveniji od 12 eura netto

• Satnica u Nemačkoj i Italiji je od 15-21 eura netto

• Obezbeđena hrana, smeštaj i prevoz na terenu

• Radna i boravišna dozvola

• Bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona: +381600996243

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Zainteresovani kandidati mogu popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Pročitaj više
Električar/elektroinstalater (M/Ž)

22 dana do isteka

Hrvatska - Dubrovnik

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa,
vrši zakup oglasnog prostora za svog renomiranog klijenta putničku agenciju
„Smještaj i to“ d.o.o. iz Hrvatske i potražuje radnike za sopstvene potrebe za
poziciju posla:

Električar/elektroinstalater
(M/Ž)

Mesto rada: Dubrovnik, Hrvatska

Potreban 1 izvršilac posla.

Opis posla:

- Elektro instalacije novogradnja/starogradnja

- Sposobnost čitanja planova el. instalacija

- Iskustvo u izradi el. ormara

- Polaganje i povezivanje  instalacija

- Samostalni rad

Uslovi za kadidate:

· SSS- VKV

· Posedovanje vozačke dozvole B kategorija

· Radno iskustvo na istoj poziciji minimum 3
godine

· Rukovanje svim vrstama električnog i ručnog
alata

· Ugovor o radu na određeno vreme

· Izrada radnih i boravišnih dozvola

· Stimulativnu zaradu

· Smeštaj

· Opremu, zdravlje i bezbednost na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i
ispunjavaju uslove konkusa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

posao@hedera-estate.com

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da
se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata
na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana objave.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više
ELEKTRIČAR/ ELEKTROMONTER/ ELEKTROINSTALATER M/Ž

23 dana do isteka

 Partners&Orka, za svog renomiranog klijenta iz Holandije, građevinsku firmu za izvođenje grubih

građevinskih radova i koja ima prepoznatljivu delatnost u izradi čeličnih

konstrukcija zbog povećanog obima posla raspisuje konkurs, za radno mesto:

Potreban veći broj izvršilaca posla: 35

Proslediti  CV na engleskom jeziku

Mesto rada: Belgija, Danska, Nemačka

Početak rada, nakon potpisivanja ugovora sa poslodavcem.

Uslovi:

· Potreban je samostalan majstor za dijagnostifikovanje i otklanjanje kvarova elektro prirode

· III i IV stepen stručne spreme, Elektrosmer

· Prednost, posedovanje dokumentacije zemalja evropske

unije, pasoš ili lična karta

· Radno iskustvo na istim pozicijama minimum 3 godine

· Konverzacijski nivo engleskog jezika

· Odgovoran, vredan, timski orijentisan kandidat

Opis poslova:

Rad na tehničkim, stambenim i kalskim objektima.

· Ugovor o radu

· Radno vreme  40č nedeljno, mogućnost prekovremenog rada

· Rotacija za dolazak kući 6 nedelja rada- dve

nedelje kući

· Satnica od 15 do 20 eura neto, u zavisnosti od radnog iskustva i znanja engleskog jezika

· Smeštaj- jednokrevetna soba

· Prevoz od smeštaja do radnog mesta

· Avioprevoz sa povratanom kartom

· Oprema za rad

· Bezbednost i zdravlje na radu

· Uvođenje u proces rada od strane logističara, komunikacija na srpsko-hrvatskom jeziku

Napomena:

ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona: +381641260055

+38111683486.

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: office@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni

su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje

kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.

Pročitaj više

Poslovi Elektroinstalater

Elektroinstalateri ugrađuju električne instalacije i postavljaju uređaje električne rasvete. Oni održavaju i postavljene uređaje te otklanjanju kvarove. Rade i na obeležavanju instalacija, postavljanju cevi i vodova, ugradnji razvodnih ormara, priključnih elemenata, električnih uređaja i elektroopreme. Električne sastave instaliraju uglavnom u stanovima, kancelarijama, fabrikama i privatnim firmama. Neka procena pokazuje da će posao elektroinstalatera biti sve traženiji u budućnosti. Trenutno je to veoma traženo zanimanje kod nas na sajtu.

Pojmovi koji se pretražuju su:

Posao elektricara u austriji

Posao elektricara u nemačkoj

posao električara inostranstvo
Elektroinstalater plata

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00