2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao Niš plata 80000 - 120000 dinara

Pronadjite posao u Nišu sa platom od 80000 do 120000 dinara i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

Agent/ica korisničke podrške na nemačkom jeziku

Postavljen od Partners&Orka

9 dana do isteka

Više gradova

80000-120000 din

ZAPOŠLJAVAMO AGENTE KORISNIČKE PODRŠKE NA NEMAČKOM JEZIKU U BEOGRADU I NIŠU!

Partners & Orka, reklamna agencija za svog renomiranog klijenta iz Beograda i Niša radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za kandidatima.

Lokacija rada: Novi Beograd, Niš

Opis posla: Primanje dolaznih poziva i pružanje usluga na nemačkom jeziku.

Uslovi:

Aktivno poznavanje nemačkog jezika B2-C2

SSS

Poznavanje rada na računaru

Poslodavac nudi:

ugovor o radu na neodređeno vreme nakon jednomesečne obuke

visokokotirajuća zarada - 100.000 din + bonusi

obezbeđena plaćena obuka u trajanju od mesec dana

Rad u 2 smene, 5 dana u nedelji

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na email adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Pročitaj više
Call operater na nemackom jeziku -Niš

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

56 dana do isteka

Niš

CALL OPERATER NA NEMACKOM JEZIKU potreban firmi iz Niša  koja se bavi prodajom robe  i usluga za nemacko govorno podrucje  .

Potreban je izuzetno visok nivo poznavanja nemackog jezika ili

kandidati sa dobrim  poznavanjem svajcarskog jezika !

Pocetna zarada 800 e + bonusi

Radno vreme od 09-17h,   VIKEND SLOBODAN .

Za vise informacija :

064 6598 819

060/090-44-70

060 3541 582

064 6598 818

064 6598 817

Pročitaj više

Posao u Nišu sa platom od 80000 dinara

Kada su u pitanju poslovi Niš nudi najveći izbor najraznovrsnijih zaposlenja u više različitih kategorija na jugu Srbije. Posao u Nišu sa platom od 80000 dinara nije teško pronaći obzirom da se na jugu Srbije nalaze velike kompanije. Naravno platu preko 80.000 dinara nije lako naći ako tražite u kategoriji poslovi bez radnog iskustva niš  međutim ako tražite u kategoriji posao za stalno niš šansa za zaposlenjem je veća

Pronadjite odgovrajući posao Niš  sa odabirom kategorije koju želite i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00