5 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao vozac Kragujevac

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozače u Kragujevcu i aplicirajte preko naše platforme.

Premium PLUS

VOZAČ -C- KATEGORIJE

Postavljen od ATR STANKOVIĆ

22 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Potreban vozač -C- kategorije.

VRŠIMO USLUGE TRANSPORTA ZA:

1) COCA-COLA HELLENIC GROUP - MAGACIN U ZEMUNU

 2) COCA-COLA HELLENIC GROUP - MAGACIN U NOVOM SADU

                                          3) Apatinsku pivaru-Magacin u Indjiji.

Mobilni telefon za prijavu- 062/703-988 Zoran Stanković

Iskustvo nije potrebno, svaki vozac koji aplicira za radno mesto, obavlja obuku u trajanju od 5 dana, obuka je placena i vrsi se tako sto idete na teren sa nekim od nasih vozaca, koji ce Vam na najbolji nacin objasniti nacin rada i uvesti vas u posao maksimalno odgovorno. Nakon obuke sami odlucujete da li zelite da nastavite rad u nasoj kompaniji ili ne.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Vozač

Postavljen od VUK INTERNACIONAL

41 dan do isteka

80000-120000 din

Privatnom prevozniku potrebni vozači sa C kategorijom za distribuciju pića po Srbiji.

Za više informacija pozovite na telefon: 063336107

Pročitaj više
Vozač D Kategorije

Postavljen od Grand TT doo

20 dana do isteka

po dogovoru

Potreban vozač D kategorije.

- potrebno je da poseduje vozačku dozvolu stariju od 3 godine

- lekarsko uverenje ne starije od godinu dana

Poželjno radno iskustvo u turističkom prevozu.

Pročitaj više
Vozač E kategorije

Postavljen od LB Gagic transport doo

34 dana do isteka

preko 120000 din

Firmi LB Gagic transport doo sa sredistem u Dobrincima potreban vozač sa iskustvom E kategorije za obavljanje medjunarodnog transporta.

Zemlje u koje se vrsi transport Poljska, Češka, Slovačka.

Za sve informacije pozovite 0638111685 Bojan

Pročitaj više
Vozač C,E kategorije sa slovenačkim kodom 95

Postavljen od Partners&Orka

79 dana do isteka

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za slovensku špeditersku kuću potražuje veći broj izvršilaca na poziciji:

VOZAČ C, E kategorije

Vožnja šlepera po celoj Evropi: Italija, Austrija, Nemačka, Belgija, Francuska...

Opis posla:

  • Međunarodni transport
  • Nije obavezno da kandidat ima radnog iskustva u međunarodnom transportu

Uslov:

  • Posedovanje slovenačkog koda 95
  • Kandidati mogu konkurisati sa ili bez radnog iskustva u međunarodnom transportu

- Zainteresovan kandidat može o svom trošku da plati slovenački kod

Poslodavac nudi:

  • 25e dnevnica + 8 centi plaća se kilometar pređen + regres + bonusi
  • Radi se 10 sati + 2 sata pauza
  • S obzirom da je vozač stalno u tranzitu nema smeštaj
  • Izrada radne i boravišne dozvole

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkusa mogu popuniti formular na našem sajtu ili poslati prijavu na e-mail: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Tel/viber/whatsapp/ +381 60 32 999 34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je do popune!

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više

Posao vozača kamiona - Kragujevac

Posao vozača kamiona je u Kragujevcu je posao koji zahteva angažovanje profesionalnih vozača C kategorije najčešće sa višegodišnjim iskustvom.

Posao vozača u kamiona u Kragujevcu najčešće obuhvata distribuciju robe i materijala kamionom na teritoriji grada Kragujevca i bližim opštinama.

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozača u Kragujevcu i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00