51 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Honorarni poslovi Beograd

Pogledajte najaktuelnije oglase za honorarni posao Beograd na našem sajtu i aplicirajte preko naše platforme.

Pomoć u magacinu u Dobanovcima

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

2 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

POMOĆ U MAGACINU U DOBANOVCIMA

Potrebni momci za pomoćne poslove u magacinu u Dobanovcima na duže vreme.

Radno vreme od 08-16h. Neto sat 300,00 dinara. Prevoz nije organizovan.

Za više informacija pozvati na telefone: 011/3220-068 ili  011/3220-026

Zainteresovani mogu poslati prijavu na poslovi@doboz.rs.

Pročitaj više
Lepljenje deklaracija

Potrebni studenti i učenici za lepljenje deklaracija u Rakovici.

Radno vreme od 7-13 h

Posao je na kraće vreme

Početak rada 31.5.2022.god.

Neto sat 250 dinara

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Pročitaj više
Kurir za rad od 19h do 01h

Postavljen od TIM omladinska zadruga

Omladinskoj zadruzi Tim, potreban kurir u večernjim satima za rad u novinskoj kući.

Radno vreme od 19h do 01h.

Plata 44.000,00.

Poslati CV ili se javiti na 063/300-422

Pročitaj više
Pomoćni poslovi montaže nameštaja

Postavljen od OZ Central

3 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni  omladinci za  pomoćne poslove montaže nameštaja.

Cena sata: 350 RSD

Mesto rada: Zemun

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više
Pomoćni poslovi na bazenu

Potrebni  omladinci za  pomocne poslove u ugostiteljstvu na bazenu.

Dnevnica: 2000 RSD

Mesto rada: Beograd

Pročitaj više
Promo lideri

Postavljen od ONE doo

7 dana do isteka

po dogovoru

PROMO LIDERI

Marketinškoj agenciji „ONE“ potrebni promolideri iz gradova:

Zrenjanin, Smederevo, Leskovac, Užice, Valjevo, Šabac, Prokuplje, Vršac, Jagodina, Kikinda, Zaječar, Požarevac,  Sombor i Loznica.

Opis posla:

-Komunikacija sa agencijom

-Prijem materijala za promotivne aktivnosti

-Organizacija promotera i nadgledanje njihovog rada

-Pisanje i slanje izveštaja nakon promocije

Uslovi:

-Odgovornost, komunikativnost, snalažljivost

-Posedovanje sopstvenog automobila

-Poznavanje rada na računaru (MS office, pretežno excel)

-Radno iskustvo poželjno ali ne i neophodno

Biografiju nam možete poslati na: maja@oneagency.rs

Navesti grad za koji se konkuriše.

Pročitaj više
Promoterke/ promoteri

Zbog proširenja obima posla Marketinškoj agenciji “ONE” potrebne osobe iz sledećih gradova:

Niš, Kraljevo, Kragujevac, Novi Sad, Subotica, Sombor, Zrenjanin, Smederevo, Leskovac,

Užice, Valjevo, Šabac, Prokuplje, Vršac, Jagodina, Kikinda, Zaječar, Požarevac.

Profil osobe:

-vedre i komunikativne osobe

-izdraženih komunikacionih sposobnosti

-pozitivnog pristupa radu

Opis posla:

-Promocije poznatih brendova.

-Promocije u marketima, degustacije i prezentacije proizvoda i usluga.

-Podela flajera i drugog reklamnog materijala.

Napomena:

-Radi se radnim danima i vikendom

-Satnica 200 – 250 dinara. Radi se 4h ili 6h.

-Iskustvo nije neophodno.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas putem inboxa

Poziv, Viber, WhatsApp:

065/612-80-00

Pročitaj više
Promotivne aktivnosti

8 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni  omladinci za  promocije.

Cena sata 320 RSD

Pročitaj više
Deljenje letaka i flajera

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

9 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni su nam studenti za deljenje letaka i flajera

dnevnica 1600-1800 din

011/3292 - 676, 065 6890 171 i 061 2974 233.

O.Z. Danivizard, Čarli Čaplina br.39,

Hala Pionir (ledena dvorana).

radnim danima: 09-17h

subotom: 09-13h

Pročitaj više

Honorarni posao Beograd

Kada je u pitanju honorarni posao, Beograd kao najveći grad u u Srbiji predstavlja najveće tržište za zaposlenje kandidata koji traže honorarni posao beograd. Veliki izbor honorarni poslovi Beograd otvara daleko više mogućnosti za zaposlenje.

Neki ovaj posao nazivaju i pretražuju sa pojmom:

Rad na 4 sata dnevno

Posao na dnevnicu beograd

Najbolji honorarni poslovi Beograd

Posao u beogradu hitno

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00