3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Automehaničar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za automehaničare u Srbiji i inostranstvu i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Izdvojeni oglas

Automehaničar

Postavljen od AUTO SERVIS KOPROM AS

19 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Reno servisu KOPROM AS, Novi Beograd, ul. Surcinska 5b, hitno potreban automehaničar, odlični uslovi rada, plata i mogućnost napredovanja.

Radno vreme od 08 - 17h, subotom od 08 - 15h.

Kontakt telefon: 063 201 673

Pročitaj više
Automehaničar m/ž

Postavljen od Partners&Orka

29 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske, građevinsku firmu koja se bavi niskogradnjom i izgradnjom i rekonstrukcijom železničkih pruga, potražuje veliki broj radnika na poziciji:

AUTOMEHANIČAR m/ž

Mesto rada: Rijeka, Hrvatska

Opšti uslovi rada:

· KV, III, SSS

· Potražuje se automehaničar sa iskustvom u radu minimum 2-3 godine

· Odgovornost, organizovanost i samostalnost u radu

Opis posla:

· Obavlja manje složene mehaničarske poslove

· Obavlje redovne servise vozila i mašina

· Popravka sitnih i većih delova vozila i mašina

· Spajanje delova vozila u celinu različitim postupcima spajanja

· Kontrola ispravnosti uređaja i opreme na svim vozilima i mašinama, kao i provera kvaliteta ulja

· Odgovoran je za zaduženi alat i opremu

· Obavljanje i drugih poslova iz iste oblasti rada

Poslodavac obezbeđuje:

· Ugovor o radu

· Izradu radnih i boravišnih dozvola preko Hrvatske

· Smeštaj

· Radno vreme od 8 do 10 radnih sati

· Početnu zaradu od 1500-2000 eur sa tendecijom rasta nakon provere kompetencija kandidata

· Bezbednost i zdravlje na radu

· Opremu za rad

· Isti status kao građani zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj +381601112935 (telefon\ viber\ whatsapp)\ fiksni  0112683486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs. Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

37 dana do isteka

 Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje i, reklamna agencija iz oblasti ljudskih
resursa za svog renomiranog klijenta  auto centar iz Zmuna , zbog povećanog obima
posla potražuje radnike na poziciji:

Automehaničar  m/ž

Lokacija rada: Zemun

Opis posla:

• Utvrđivanje i uklanjanje kvarova i
dijagnostika

• Servisiranje putničkih i teretnih vozila

• Prilagođavanje delova motora

• Pregledanje svećica, motora i
mehanizama kočenja

• Poštovanje recepcijskih procedura i
standarda ponašanja

Radno vreme: 8h

Uslovi rada:

• Radno iskustvo minimum godinu dana
na poslovima automehanike

• Lice nije osuđivano ili pod istrago

•  SSS Minimum treći stepen
odgovarajućeg smera

Poslodavac
obezbeđuje :

• Ugovor o radu  na određeno vreme sa tendencijom stalnog
zaposlenja

• Opremu za rad

• Obezbeđen smeštaj za kandidate koji
su van Beograda

•   Početna
cena 120.000 din/ Sa većim radnim iskustvom 150.000 din

Profil radnika:

• Ozbiljan

• Odgovoran

•  Spreman za rad u dinamičnoj okolini

Kandidati
koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove
konkursa da pozovu na broj telefona:

+381/641260055
ili 011/2683486 ili na mejl office@partners-orka.co.rs

Usluge
agencije su besplatne za kandidate.

Napomena:

Kandidati
konkusa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:
office@partners-orka.co.rs .

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci
mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona
o zaštiti podataka.

Oglas
aktuelan 30 dana od dana objave.

Usluge agencije su besplatne za kandidate
koji potražuju posao.

Pročitaj više

Automehaničar poslovi

Auto mehaničar - Auto mechanic

Automehaničar  je mehaničar je majstor koji dijagnostikuje i popravlja vozila. U popravljanju automobila, njihova glavna uloga je da precizno i ​​brzo otkriju problem. Njihov posao može uključivati ​​popravak određenog dela ili zamenu jednog ili više delova kao sklopova. Plata automehaničara je velika kao i potražnja za automehanilarima. Na našem sajtu se nalaze poslovi za automehaničare. Pogledajte aktuelne poslove za automehaničare i aplicirajte, konkurisanjem ili pozivom na upisani broj poslodavca

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00