7 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao bravar

Pogledajte najaktuelnije poslove za bravare i varioce i aplicirajte preko naše platforme.

Istaknuti oglas

Bravar

Postavljen od Merdza Logistic Centar doo

17 dana do isteka

po dogovoru

Potreban nam je bravar.

Sedište firme je u Vrčinu, Beograd.

Za više informacija i dogovor pozvati nas na telefon: 0628637942

Pročitaj više
Bravar za rad u Poljskoj

Postavljen od Partners&Orka

12 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

 Partners
& Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta
iz Kragujevca, Kompaniju GSM  koja već više od 20 godina proizvodi
proizvode visokog kvaliteta u oblasti mašinskih ograda i transportne tehnike,
vrši zakup oglasnog prostora i raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Bravar

 Zahtevi kupaca su prioritet za GSM i zato
smatramo da samo ovakav pritup može biti osnov uspešnog poslovnog odnosa. Visok
kvalitet proizvoda obezbeđen sopstvenim inovativnim sektorom za projektovanje,
kao i dobro obučeni i osposobljeni radnici, daju pravu sliku onoga što GSM jeste.

Mesto rada: Poljska

Profil kandidata i zahtevi:

• Izvođenje najsloženijih
bravarsko-monterskih poslova

• Sečenje, savijanje, brušenje, bušenje limova

• Obrada limova, profila, cevi

• Ručno ili mašinsko narezivanje navoja

• Ručno ili mašinsko savijanje, brušenje,
bušenje

• Montaža podsklopova – sklopova

• Sklapanje složenih konstrukcija

• Čitanje konstrukcione i tehničke
dokumentacije

• Priprema i pozicioniranje komponenata za
zavarivanje

• Čitanje tehničkih crteža

• Autokontrola/kontrola svojih radnih
operacija

• Adekvatno korišćenje sredstava za rad

• Priprema mašine, opreme, alata i provera
svih parametara za bezbedan početak rada

• Čišćenje mašine, opreme, alata i radnog
mesta

• Odlične komunikacione veštine i spremnost
za rad u timu.

• Obavlja i druge dužnosti koje mu dodeli
rukovodilac.

Prednosti koje mi nudimo:

• Ugovor o radu sa GSM-om direktno, bez
posrednika/agencija.

• Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme
posle probnog perioda koji je obavezan i plaćen.

• Garantovana redovna isplata konkurentne
zarade.

• Mogućnost stručnog usavršavanja.

• Rad na ozbiljnim projektima sa klijentima
iz celog sveta.

• Naš cilj je da naši radnici budu zadovoljni
i da nam predlože šta je potrebno da im pružimo da bi smo ostvarili taj cilj.

Kandidati
koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove
konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu poslodavca:

 d.jovanovic@gsmotion.de  , a najkasnije do 11.5.2022. godine

 ili pozvati na broj telefona akreditovanog
oglasivača: +381 60 5005 853

Kandidati
koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

–Agenciske
usluge su besplatne za kandidate.

Pročitaj više
Bravar cevar m/ž

14 dana do isteka

Inostranstvo

po dogovoru

 Partners

& Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, vrši zakup oglasnog

prostora za svog renomiranog klijenta iz Slovenije (Maribor), koji se bavi

montažom mašina i uređaja i koji za svoje potrebe potražuje kandidate za

poziciju posla:

Mesto rada: Francuska, Belgija

Početak rada: Maj 2022

Broj

izvršilaca: 25

Opis posla:

- Montaža cevi prema izometriji

- Samostalno merenje i montaža

cevovoda

- Ostali mašinski sklopovi

Uslovi:

- SSS mašinskog/metalskog usmerenja

- Radno iskustvo na istim ili

sličnim poslovima – minimum 3 godine

- Poželjno znanje nemačkog ili

engleskog jezika

Poslodavac obezbeđuje:

- Ugovor o radu na godinu dana sa

mogućnošću produženja

- Izrada radnih dozvola i viza

- A1 viza

- Bezbednost i zdravlje na radu

- Oprema za rad

- Zarada 12 eura neto

- Smeštaj

- Prevoz do mesta rada

- Odsustvo

- Regres

Kandidati koji su zainteresovani za

ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju

na e-mail adresu: resursi@partners-orka.co.rs

ili popunite formular na našem

sajtu, na sledećem linku:

ili pozovite

011-2683-486 (fix)

0606688905 (mob)

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju

putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za

potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti

podataka.

Usluge agencije su besplatne za

kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan do popune radnih

mesta.

Pročitaj više
Radnik na održavanju – BRAVAR

Postavljen od GUMINS DOO NOVI SAD

19 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Firmi Gumins doo Novi Sad potreban je

Radnik na održavanju – BRAVAR.

Kontakt osoba: Danica Jović 063/1049-432 (zvati od ponedeljka do petka od 08.00 do 15.00 časova)

E-mail: danica.jovic@gumins.co.rs poslati CV na naznačen E-mail

Pročitaj više
Bravar

Postavljen od ES ENERGO SERVIS DOO

23 dana do isteka

Firmi sa dugogodišnjim iskustvom u izgradnji i rekonstrukciji objekata potrebni radnici na sledećoj poziciji:

Bravar

Nudimo:

 stalni radni odnos

 zaposlenje na duži vremenski period

redovna isplata na 15 dana

 HTZ oprema

 prevoz

obrok

 lekarski pregled

Za vise informacija pozvati na: 066/8390-002

Pročitaj više
Bravar varioc

Postavljen od PELET C MAŠINE DOO

27 dana do isteka

Temerin

50000-80000 din

Traži se bravar varioc na poslovima izrade delova i sklopova mašina.

Dodatne informacije na telefon: 063 849 8694

Pročitaj više
Bravar m/ž

40 dana do isteka

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti
ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, potražuje radnike
za poziciju posla:

BRAVAR m/ž

Mesto
rada: Innsbruck, Austrija

Broj
izvršilaca: 5

Opis posla:

- Izrada
bravarskih (metalnih, čeličnih) konstrukcija

- Sečenje, savijanje, bušenje i brušenje profila,
cevi i limova

- Sklapanje
elemenata u gotove proizvode

- Razumevanje
i samostalna upotreba tehničke dokumentacije

- Izrada tehničkih skica za izradu ili popravku
delova

Uslovi koje kandidat treba da
ispunjava:

- SSS
tehničkog usmerenja

- Radno
iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

- Neosuđivano lice

Zaposlenima
nudimo:

- Zarada
9-11 eur po satu u zavisnosti od stručnosti i iskustva

- Izrada
radnih, boravišnih dozvola i viza

- Bezbednost
i zdravlje na radu

- Oprema
za rad

Ugovor o radu

- Obezbeđen
smeštaj

- Kandidati
bez EU papira, idu u Sloveniju na razgovor i mogući probni rad

Napomena:

Kandidati
konkursa mogu se javiti na broj +381606688905
(telefon\ viber\ whatsapp)\ fiksni 0112683486
ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: resursi@partners-orka.co.rs ili popuniti formular na našem sajtu, na
sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati

Oglas
je aktuelan 30 dana.

Usluge
agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Bravar zavarivač ili bravar varioc je veoma traženo zanimanje i veoma brzo i lako se dođe do posla.

Za oaj posao osim dobrog obrazovanja potrebno je određeno iskustvo i znanje.

Bravar opis zanimanja

Bravari prave delove metalnih konstrukcija, obrađuju limove, metalne profile i cevi te izvode razne montažne radove na građevinskim objektima.

Bravar radi u zatvorenom ili na otvorenom prostoru i često na visini.

Posao bravari varioc Beograd

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00