3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao bravar

Pogledajte najaktuelnije poslove za bravare i varioce i aplicirajte preko naše platforme.

Izdvojeni oglas

Bravar

Postavljen od Urbana oprema doo

34 dana do isteka

Temerin

80000-120000 din

Urbana oprema doo - Pozicija: Bravar

Urbana oprema doo traži bravare za rad u proizvodnom pogonu u Temerinu.

Detalji posla:

  • Lokacija: Temerin
  • Plata: 80.000 - 100.000 dinara
  • Organizovan prevoz za radnike koji nisu iz Temerina

Ako imate iskustvo kao bravar i želite se pridružiti našem timu, slobodno nam pošaljite svoju prijavu na email adresu: [email protected] ili nas kontaktirajte na broj telefona: 064 85 20 44.

Urbana oprema doo pruža odlične uslove za rad i mogućnost napredovanja. Prijavite se danas i postanite deo naše ekipe.

Urbana oprema doo

Pročitaj više
Mehaničar / Bravar za održavanje industrijskih mašina

Postavljen od Partners&Orka

13 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Partners & Orka, agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Hrvatske koji se bavi ugradnjom i instalacijom industrijskih mašina i opreme, isključivo izvodi radove u Nemačkoj.

Za svoje potrebe potražuje kandidate na poziciji:

MEHANIČAR / BRAVAR ZA ODRŽAVANJE INDUSTRIJSKIH MAŠINA

Mesto rada: Nemačka

Opis posla i uslovi:

  • Korišćenje alata i brusilica
  • Održavanje industrijskog pogona, montiranje pokretnih traka, ventilacija
  • SSS-mašinska ili bravarska struka
  • Prednost poznavanje nemačkog jezika

Poslodavac nudi:

  • Obezbeđen smeštaj i prevoz
  • Radno vreme 10h, radi se od ponedeljka do subote
  • Jednosoban ili dvosoban smeštaj
  • Satnica 12-14e za iskusne samostalne majstore
  • Izrada radne i boravišne dozvole preko Hrvatske
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Plaćen godišnji odmor, regres
  • Posao na duži vremenski period

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili na kontakt telefon za bliže informacije: viber/whatsapp +381 60 32 999 34.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne!

Oglas je aktuelan do popune radnih mesta!

Pročitaj više
Bravar/Monter

27 dana do isteka

po dogovoru

Bravar/Monter M/Ž

Lokacija: Hrvatska

Opis posla:

  • Proizvodnja i montaža metalnih konstrukcija
  • Montiranje skladišnih regala
  • Montiranje industrijskih i garažnih vrata
  • Montiranje petovarne opreme

Uslovi za kandidate:

  • SSS (Mašinska škola)
  • Prednost imaju kandidati sa najmanje 3 godine radnog iskustva u toj oblasti

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu za duži vremenski period
  • Obezbeđen smeštaj
  • Visokokotiranu mesečnu zaradu:
    • Bravar: 1200 - 1400€ + bonusi
    • Monter: 1100 - 1300€ + bonusi
  • Radno vreme od 7-17h (vikend slobodan)
  • Opremu za rad
  • Zdravlje i bezbednost na radu
  • Izradu radnih i boravišnih dozvola

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj +381 61 68 96575 (telefon/viber/whatsapp) ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected]

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više

Poslovi bravar

Bravar zavarivač ili bravar varioc je veoma traženo zanimanje i veoma brzo i lako se dođe do posla.

Za oaj posao osim dobrog obrazovanja potrebno je određeno iskustvo i znanje.

Bravar opis zanimanja

Bravari prave delove metalnih konstrukcija, obrađuju limove, metalne profile i cevi te izvode razne montažne radove na građevinskim objektima.

Bravar radi u zatvorenom ili na otvorenom prostoru i često na visini.

Posao bravari varioc Beograd

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00