2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Građevinski tehničar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za gradjevinski tehničar i aplicirajte preko naše platforme  u samo par klikova.

Premium oglas

Građevinski tehničar

Postavljen od VD ALTERNATIVA

15 dana do isteka

Ozbiljnoj građevinskoj firmi usled povećanja obima posla potreban je građevinski tehničar.

Neophodno je znanje rada u Excel-u i Auto Cad programu.

Isplata redovna i na vreme.

Zvati do 17h radnim danima.

Nije obavezno radno iskustvo.

Kontakt 064 371 0004 ili elektronski putem sajta klik do posla.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Šef gradilišta - građevinski tehničar

Postavljen od PREDUZECE WETRICOM DOO

21 dan do isteka

Kompanija: WETRICOM DOO

Grad: Novi Beograd

Vrsta radnog odnosa: Puno radno vreme

Zahtevi:

Potreban šef gradilišta sa iskustvom za izvođenje radova na izgradnji hidrotehničkih objekata (spoljnih vodovoda i kanalizacija)

Uslovi: Srednja, viša građevinska škola, požaljen hidro smer

Kontakt telefon 064/820-8251

Pročitaj više

Građevinski tehničar poslovi

Građevinski tehničar opis posla

Građevinski tehničar planira gradnju zajedno sa inženjerom. Građevinski tehničar obično radi u građevinskoj firmi, radi na gradilištu, kancelariji za planiranje građevinskih projekata ili u državnim institucijama za urbanizam. Za ovo zanimanje je potrebna srednja građevinska škola. Ovaj posao podrazumeva svakodnevnu komunikaciju, organizaciju i kontrolu poslova. Na našem sajtu se nalazi velika ponuda poslova iz oblasti građevine. Neophodno je znanje rada u Excel-u i Auto Cad programu. Pogledajte poslovi u građevinarstvu

Auto Cad

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00