1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Građevinski tehničar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za gradjevinski tehničar i aplicirajte preko naše platforme  u samo par klikova.

Menadžer u građevinarstvu (građevinski tehničar, inženjer) m/ž

Postavljen od Partners&Orka

27 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Menadžer u građevinarstvu

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda kupcima.
  • Pronalaženje novih klijenata.
  • Obilasci kupaca, kontaktiranje novih i održavanje odnosa sa starim klijentima.
  • Predlaganje novih proizvoda.
  • Pomoć i savetovanje kupaca pri kupovini.
  • Izdavanje naloga za rad u proizvodnji, praćenje pakovanja i otpreme proizvoda.
  • Praćenje lagera repromaterijala i nabavka.
  • Izrada ponuda.
  • Fakturisanje i izdavanje potrebne dokumentacije.
  • Izrada interne dokumentacije.
  • Održavanje izložbenog i prodajnog prostora.

Potrebna znanja i veštine:

  • Komunikativnost, sposobnost, brzina, kreativnost, sistematičnost.
  • Poznavanje materijala u građevinarstvu.
  • Prodajne, pregovaračke, organizacione veštine.
  • Komunikacijski engleski jezik.
  • Rad na računaru - Office paket i internet.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Radno iskustvo u građevinarstvu.
  • Spremnost na timski rad.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Rad u stabilnoj firmi sa mogućnošću napredovanja.
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na stalno zaposlenje.
  • Rad u prvoj smeni.
  • Početna zarada od 80.000 dinara.

Kontakt:
Za bliže informacije možete kontaktirati agenciju putem telefona: 060 099 62 43 (tel/viber/whatsapp) ili poslati biografiju na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs.

Napomena:
Agencija zadržava pravo odabira kandidata koji uđu u uži krug. Usluge agencije su besplatne za kandidate. Kandidati koji nemaju CV mogu popuniti formular na sajtu agencije. Oglas je aktuelan do popune.

Pročitaj više

Poslovi Građevinski tehničar

Građevinski tehničar opis posla

Građevinski tehničar planira gradnju zajedno sa inženjerom. Građevinski tehničar obično radi u građevinskoj firmi, radi na gradilištu, kancelariji za planiranje građevinskih projekata ili u državnim institucijama za urbanizam. Za ovo zanimanje je potrebna srednja građevinska škola. Ovaj posao podrazumeva svakodnevnu komunikaciju, organizaciju i kontrolu poslova. Na našem sajtu se nalazi velika ponuda poslova iz oblasti građevine. Neophodno je znanje rada u Excel-u i Auto Cad programu. Pogledajte poslovi u građevinarstvu

Auto Cad

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00