0 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Građevinski tehničar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za gradjevinski tehničar i aplicirajte preko naše platforme  u samo par klikova.

Poslovi Građevinski tehničar

Građevinski tehničar opis posla

Građevinski tehničar planira gradnju zajedno sa inženjerom. Građevinski tehničar obično radi u građevinskoj firmi, radi na gradilištu, kancelariji za planiranje građevinskih projekata ili u državnim institucijama za urbanizam. Za ovo zanimanje je potrebna srednja građevinska škola. Ovaj posao podrazumeva svakodnevnu komunikaciju, organizaciju i kontrolu poslova. Na našem sajtu se nalazi velika ponuda poslova iz oblasti građevine. Neophodno je znanje rada u Excel-u i Auto Cad programu. Pogledajte poslovi u građevinarstvu

Auto Cad

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00