5 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Komercijalista posao

Ukoliko tražite posao komercijaliste ili terenskog komercijaliste, pretražite najaktuelnije oglase u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Premium oglas

Komercijalista

Postavljen od EKO-PROTECT 011 BEOGRAD

15 dana do isteka

Više gradova

Eko-Protect 011 d.o.o. je kompanija osnovana 2017. godine u Beogradu, čija je osnovna delatnost pruzanje sanitarno-ekoloskih usluga u oblasti dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije kao i proizvodnja biocidnih proizvoda i distribucija. Trenutno sarađujemo sa preko 2.000 kupaca na čitavoj teritoriji Srbije.

Prateći tržište i način na koje se ono svakodnevno menja, neprestano proširujemo naš asortiman kako bismo našim stalnim partnerima partnerima kao i potencijalnim, omogućili nešto novo, kvalitetno, jedinstveno i pristupačno.

Opis posla:

·  Unapređenje prodaje i širenje mreže kupaca

·  Zakazivanje sastanaka sa potencijalnim klijentima

·  Analiza kupaca, priprema komercijalnih ponuda i realizacija prodajnih ciljeva

·  Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije

Uslovi za kandidate:

·  Najmanje SSS

·  Radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima komercijaliste

·  Vozačka dozvola B kategorije

·  Odgovornost, odlučnost, zrelost, timska orijentisanost

Nudimo:

·  Rad u prijatnom okruženju

·  Službeno vozilo i mobilni telefon

·  Sigurnu i redovnu platu

Za vise informacija poslati CV na mejl: info@eko-protect.rs

Postavljen od Orbico Trgovina i usluge doo

22 dana do isteka

Orbico Srbija je deo Orbico Grupe koja je prvi distributer u Evropi, osnovana 1987. Organizovani smo u tri divizije: FMCG, Beauty i turizam i distribuiramo veliki broj svetski poznatih brendova. Pobeda u našem poslu zahteva fleksibilnost i ulaganje u razvoj ljudi. Naš način je učiniti to svim srcem i sa punom predanošću.

Trenutno za naš tim tražimo:

Komercijalistu (Agenta prodaje)

Region – Beograd

Brendovi: Pringles, Storck, KTI, Lipton, Splat, Loreal, Mattel i ostali…

OPIS POSLA:

  • Ispunjavanje prodajnih ciljeva ,
  • Adekvatna pokrivenost regije za koju je zadužen (DPSM, broj dnevnih faktura),
  • Naplata potraživanja,
  • Brzo uvođenje novih brendova i ulistavanje novih proizvoda,
  • Otvaranje novih kupaca.

VAŠ PROFIL:

  • Iskustvo u prodaji,
  • Aktivan vozač (B kategorija),
  • Poznavanje engleskoj jezika,
  • Rad u MS Office-u,
  • Veštine prioritizacije,
  • Veštine pregovaranja.

NUDIMO:

  • Priliku za razvoj karijere i mogućnost za lično usavršavanje
  • Rad u medjunarodnoj organizaciji.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Administrativni radnik/ komercijalista

Postavljen od TECNORICAMBI DOO

2 dana do isteka

TECNORICAMBI DOO je kompanija koja se bavi veleprodajom, rezervnih delova za kućne aparate.

Kompanija stabilno posluje od 1997 godine, sa sedištem u ulici 13. septembra br 10, Beograd-Rušanj.

Potreban nam je administrativni radnik (rad iz kancelarije)/ komercijalista

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel...)

Pogodnosti:

  • Stalan i siguran posao
  • Redovna primanja

Kontakt telefon:  066 241 988

Pročitaj više
Komercijalista za drvne ambalaže m/ž

Postavljen od Partners&Orka

11 dana do isteka

Novi Beograd

po dogovoru

 Posedujete izražene veštine pregovaranja i prodaje?

Želite da se Vaš rad, znanja i veštine vrednuju?

Trazimo novog člana našeg rastućeg tima!

Partners & Orka reklamna agencija iz
oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Bačke Palanke, koji
se bavi veleprodajom i maloprodajom drvne ambalaže i paleta zbog povećanog
obima posla potražuje radnika na poziciji:

Predstavnik prodaje drvne ambalaže i
paleta m/ž

Lokacija rada: Novi Beograd

Opis posla:

§ Pronalazak novih kupaca iz zemlje i regiona

§ Komunikacija sa postojećom bazom kupaca

§ Ostvarivanje postavljenih ciljeva

§ SSS-VSS

§ Minimum 6 meseci radnog iskustva na istim
pozicijama

§ Aktivno znanje engleskog jezika

§ Aktivno korišćenje MS Office paketa

§ Vozačka dozvola B kategorije

§ Izražene prodajne veštine

Polodavac obezbeđuje:

§ Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom
na neodređeno

§ Visoko kotirajuća zarada zavisno od znanja i
iskustva + dodatni kvartalni bonusi

§ Radi se u kancelariji, povremen rad na terenu

§ Obezbeđeno službeno vozilo

§ Putovanje u inostranstvo na sajmove

§ Bezbednost, zdravlje i oprema na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i
ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na email
adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su
da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više
Komercijalista na terenu- deciji asortiman

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

67 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Uvozniku decijeg asortimana igracaka, garderobe

potreban KOMERCIJALISTA  na terenu, bez putnickog vozila

Zarada : 60-80.000,00  rsd, radno vreme po dogovoru

Prijave slati na : sozsnagamladosti@gmail.com

SMS: 060/714-0003

Pročitaj više

Posao komercijaliste

Posao komercijaliste obuhvata kontakt sa kupcima i ugovaranje prodaje proizvoda i usluga koje nudi.

Za obavljanje posla komercijaliste potrebno je dobro poznavanje tržišta i robe koju prodaje.

Komercijalista osim što posećuje stare kupce on radi i na pronalaženju novih kupaca.

Koje poslove obavlja komercijalista

Ponekad terenski komercijalista radi administrativne i kancelarijske poslove te je potrebno određeno znanje rada na računaru. Većina oglasa za posao zahteva da komercijalista na terenu poseduje vozačku dozvolu B kategorije i da ima završenu srednju školu. U poslednje vreme sve više poslodavaca traži podjednako i komercijaliste bez iskustva gde im pružaju adekvatnu obuku. Prodajni razgovor ima svoj početak, razradu i kraj. Postoji veliki broj različitih modela prodajnog razgovora i nekoliko koraka prodaje. Dobar komercijalista na terenu preduslov je za dobre poslovne rezultate i postizanje prodajnih ciljeva. Danas čak i najkvalitetniji proizvodi i usluge moraju imati iza sebe dobro organizovan prodajni proces i dobrog terenskog komercijalistu.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00