1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao mašinski inženjer Beograd

Pogledajte najaktuelnije poslove za mašinske inženjere ili tehničare u Beogradu i aplicirajte preko naše platforme.

Šef proizvodnje mašinski inženjer m/ž

Postavljen od Partners&Orka

67 dana do isteka

po dogovoru

 Partners
& Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog
klijenta iz Beograda, fabriku sigurnosnih i sobnih vrata aluminijumske i PVC
stolarije, potražuje za svoje potrebe kandidate za radnu poziciju:

ŠEF
PROIZVODNJE MAŠINSKI INŽENJER

Lokacija rada:
Zemun

Opis radnog mesta:

- Organizuje, rukovodiiučestvuje u kompletnom procesu rada proizvodnje

- Koordinira rad svih zaposlenih u proizvodnoj liniji

- Izrađujeperiodične izveštajezadirektora proizvodnje i direktora kompanije

- Obavlja
kontrolu kvaliteta proizvoda

- Odgovara
za kontrolu proizvodnog procesa, optimalno korišćenje repromaterijala, sredstava za rad i
ljudskih resursa, kao i za kvalitet i tehničku ispravnost gotovih proizvoda u
skladu sa usvojenim normama i standardima struke

- Prati
poštovanje rokova u izvršavanju poslova i sastavlja dinamički plan proizvodnje

- Brine
o pravilnom korišćenju sredstava lične zaštite zaposlenih, sprovodi i pridržava

se mera iz oblasti
bezbednosti i zdravlja na radu

Obavezni
uslovi koje kandidati moraju ispunjavati:

- Mašinski i Tehnički fakultet, VSS, VŠS ili SSS (IV- VII stepen)

- Profesionalnost
i predanost poslu

- Iskustvo u
obavljanju istih ili sličnih poslova u radu sa PVC/ALU stolarijom u trajanju od najmanje
dve godine

- Rad
na računaru, MS Office paket, napredni korisnik

- Vozačka
dozvola B kategorije

Prednost imaju kandidati koji imaju:

- Poznavanje
programa za projektovanje i izradu PVC i ALU stolarije. Genal, Orgadata

rada CNC mašina

- Teorijska
i praktična znanja na poslovima u proizvodnji aluminijumskih i PVC konstrukcija

Zaposlenima
nudimo:

 - Rad u uspešnom timu

 - Radno vreme od 08-16h

 -  Stimulativne radne uslove

 - Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

 - Efikasnu podršku za obavljanje poslova

 - Ugovor na određeno tokom probnog rada (do šest meseci) i mogućnošću
zasnivanja radnog odnosa na neodređeno

 - Početnu zaradu od 150 000 do 200 000 rsd, otvoren budžet, želimo da
zaposleni budu zadovoljni

Napomena:

Kandidati
koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove
konkursa mogu se javiti na broj +381601112935 (telefon\ viber\ whatsapp)\
fiksni +381112683486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail
adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs ili popuniti formular na našem sajtu,
na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati
koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas
je aktuelan 30 dana.

Usluge
agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više

Mašinski inženjer posao Beograd

Oblast mašinstva je poslednjih nekoliko godina doživela pravi procvat kada je u pitanju sektor zapošljavanja. Naime, u 2021. godini je jedan od najtraženijih poslova upravo u domenu mašinstva. Radi se o mašinskim tehničarima sa srednjom stručnom spremom, ali i o mašinskim inženjerima, koji imaju fakultetsko obrazovanje. Beograd nudi najveći bazu poslova ma mašinske inženjere ili tehničare-

Mašinski inženjer opis posla Beograd

posao diplomirani mašinski inženjer Beograd

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00