1 Oglasa za posao

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Pedagog posao

Ukoliko tražite posao pedagoga, pretražite najaktuelnije oglase u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Psiholog, pedagog, defektolog

Postavljen od HR LIDER 2022

19 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

 Lični pratilac deteta (psiholog, pedagog, defektolog)

Opis posla:
Devojčica sa usporenim kognitivnim razvojem u privatnoj školi traži ličnog pratioca.

Uslovi:

  • Radno vreme: radnim danima od 09:00-14:00
  • Plata: 70.000 RSD
  • Prijava
  • Isključivo na duži period

Za više informacija i prijave, kontaktirajte nas slanjem prijave.

Pročitaj više

Poslovi pedagog

Pedagog je stručnjak koji se bavi vaspitanjem i obrazovanjem dece.

Zadatak stručnog saradnika – pedagoga jeste da savetodavnim radom i drugim oblicima rada unapređuje vaspitno-obrazovni rad i pruža stručnu pomoć deci, roditeljima odnosno starateljima i vaspitačima, po pitanjima od značaja za vaspitanje i obrazovanje i obavlja druge oblike rada, u skladu sa Zakonom.

Primenom teorijskih, praktičnih i istraživačkih saznanja pedagoške nauke pedagog doprinosi ostvarivanju i unapređivanju obrazovno vaspitnog rada u ustanovi, u skladu sa ciljevima i principima obrazovanja i vaspitanja definisanih Zakonom o osnovama sistema obrazovanja vaspitanja, kao i posebnim zakonima.

Pedagog vrtić posao

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00