1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Pedagog posao

Ukoliko tražite posao pedagoga, pretražite najaktuelnije oglase u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Pedagog u privatnom/državnom vrtiću u Nemačkoj m/ž

Postavljen od Partners&Orka

70 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

 Partners & Orka, licencirana agencija
za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, radi zakup oglasnog
prostora, informisanje, selekciju kandidata za svoga klijenta, koji za svoje
potrebe potražuje radnike na poziciji:

Pedagog
u privatnom/državnom vrtiću u Nemačkoj m/ž

Mesto rada: Nemačka

Uslovi rada:

  • Radno vreme prema
        standardima Nemačkih uslova rada.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zarada 2900 EUR bruto;
  • ugovor o radu;
  • pružanje pomoći
        prilikom dolaskom radi obezbeđenja smeštaja;
  • poslodavac nudi pomoć
        prilikom finansiranja učenja jezika, gde kandidati vrše povraćaj sredstava
        kada počnu da rade;
  • Za lica koja nemaju EU
        papire, poslodavac pomaže prilikom izrade radnih dozvola ulaganjem
        dokumentacije, a sam čin vađenja radnih dozvola vrši kandidat uz pomoć
        poslodavca;
  • Bezbednost i zdravlje
        na radu.

Opis posla:

  • svakodnevno obilazi
        odgojne grupe, prati aktivnosti  dece i odgajitelja
  • sa odgajateljem
        prati ponašanje dece u grupi, te prema potrebi kontaktira psihologa
  • predlaže stručnu
        literature, slikovnice, nove ideje vezane za odgojno-obrazovni rad s decom
  • učestvuje na
        roditeljskim sastancima
  • učestvuje u stručnom
        usavršavanju odgojitelja
  • učestvuje u uvođenju
        odgojitelja pripravnika u odgojno-obrazovni rad

Uslovi za apliciranje:

  • VSS ( 7 stepen stručne
        spreme )
  • Položen državni
        ispit je obavezan ili posedovanje licence .

Kandidati koji su
zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju, diplomu i licencu mogu poslati na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili popunite formular na našem
sajtu, na sledećem linku:

ili pozovite (+381)600996243 za više informacija.

Napomena:

Kandidati koji prijave
dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu
koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o
zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne
za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan do popune
radnih mesta.

Pročitaj više

Poslovi pedagog

Pedagog je stručnjak koji se bavi vaspitanjem i obrazovanjem dece.

Zadatak stručnog saradnika – pedagoga jeste da savetodavnim radom i drugim oblicima rada unapređuje vaspitno-obrazovni rad i pruža stručnu pomoć deci, roditeljima odnosno starateljima i vaspitačima, po pitanjima od značaja za vaspitanje i obrazovanje i obavlja druge oblike rada, u skladu sa Zakonom.

Primenom teorijskih, praktičnih i istraživačkih saznanja pedagoške nauke pedagog doprinosi ostvarivanju i unapređivanju obrazovno vaspitnog rada u ustanovi, u skladu sa ciljevima i principima obrazovanja i vaspitanja definisanih Zakonom o osnovama sistema obrazovanja vaspitanja, kao i posebnim zakonima.

Pedagog vrtić posao

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00