3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao dostavljač

Ukoliko tražite posao kao dostavljač hrane, pogledajte najaktuelnije oglase i aplicirajte u samo par klikova za posao dostavljača.

Premium oglas

Vozač-dostavljač

Postavljen od A.T.L.A.S. 011

10 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Transportnoj firmi A.T.L.A.S. 011 potrebni vozači

Pozicija: Vozači (više izvršilaca) za dostavu hleba i pekarskih proizvoda do krajnjih kupaca.

Opis posla:

  • Razvoz se vrši kombi vozilima do 3,5t.
  • Dovoljna je vozačka dozvola "B" kategorije.
  • Radno iskustvo nije neophodno.
  • Prednost imaju kandidati iz Zemuna i bliže okoline.

Kontakt za detaljne informacije:

  • Telefon: 064/366-35-48 (Saša)

Pročitaj više
Vozači dostavljači

Postavljen od Viner

27 dana do isteka

Potrebni vozači dostavljači sa sopstvenim vozilom za fast food restoran na Dorćolu

Pozicija: Vozač dostavljač

Lokacija: Dorćol, Beograd

Uslovi:

  • Sopstveno vozilo (auto, motor ili električni bicikl)

Plaćanje:

  • Dnevna isplata, po pređenom kilometru i po satu

Prijave:

  • Moguće putem telefona na broj: 063/7789057

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na navedeni kontakt telefon za više informacija i prijavu.

Pročitaj više
Kurir-dostavljač

Postavljen od Sl2017 Trans doo

31 dan do isteka

Beograd

50000-80000 din

Vozač B kategorije

Lokacija: Svetog Save 36, Surčin (naselje Radiofar)

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Obuka pre početka rada
  • Rad na terenu i kontakt s klijentima

Ponuda:

  • Zarada od 70.000 din
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Svaki vikend slobodan

Kontakt za prijave:

Pridružite se našem timu i uživajte u fleksibilnom i dinamičnom radu kao kurir-dostavljač!

Pročitaj više

Poslovi dostavljač hrane

Dostavljač hrane

Posao dostavljača jedno od najtraženijih zanimanja u Srbiji. Posao dostavljača hrane je od početka epidemije doživeo pravu ekspanziju u Srbiji.

Dostavljači hrane rade posao dostave hrane iz restorana ili ugostiteljskih objekata do krajnjeg korisnika odnosno potrošača.

Posao dostavljača hrane može biti sa punim ili fleksibilnim radnim vremenom.

U poslednje vreme je sve privlačniji i prisutniji rad preko aplikacija (Wolt dostava )gde dostavljač sam određuje svoje radno vreme i zaradu, u tom slučaju zarada je veća što je veća i dostava.

Posao plata:

Da bi se zaradilo oko 200.000 dinara mesečno potrebno je najmanje 300 sati rada, što u većini slučajeva to zavisi od firme koja nudi posao.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00