2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Zidar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za zidare kao i za poslove zidara tesara, fasadera, armirača u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

KV majstor zidar

Postavljen od Partners&Orka

16 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

 Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog
renomiranog klijenta, kompaniju iz Danske potražuje i zapošljava kandidate za
rad na poziciji:

ZIDAR

Mesto rada: Danska

Opis posla: Rad na sitnoj (nemačkoj) cigli;

Uslovi rada:

• SSS;

• Posedovanje EU dokumenata – pasoša;

• Radno iskustvo 1-2 godine;

Poslodavac obezbeđuje:

• Ugovor o radu,
prijavu;

• Smeštaj;

• Obrok;

• Zdravlje i
bezbednost na radu;

• Opremu i sredstva
za rad;

• Dnevnicu 150-300 eura u zavisnosti od
iskustva i stručnosti kandidata;

Kandidati koji su
zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

ili popunite
formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kontakt telefon za
bliže informacije: Viber : +381 60 50 05 853
Napomena:

Kandidati koji
prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci
mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona
o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Pročitaj više
Tesari/ Zidari i Fasaderi m/ž

29 dana do isteka

po dogovoru

 Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog
klijenta- Hrvatske, radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na
poziciji:

Građevinski radnici – TESARI/ ZIDARI/ FASADERI

6- 6,5 EUR netto sat

-veći broj izvršilaca-

Mesto zaposlenja: Hrvatska

USLOVI:

- III I IV stepen stručne preme

- radno iskustvo poželjno

OČEKUJEMO:

- Izražena inicijativa

- Samostalnost i pouzdanost u radu

- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju
poslovnih zadataka

-Bezbednost i zdravlje na radu;

-Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno;

-Ugovor o radu;

-Opremu za rad;

-Smeštaj;

-Prevoz;

-Izradu radne vize;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog
angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije u
okviru koje treba uneti (bračno stanje, godište, obrazovanje I radno iskustvo,
kopiju pasoša) mogu proslediti na e-mail adresu: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije: +38164-126-00-55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte
saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Kandidati koji ne poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke
popuniti CV Online upitnik na sajtu http://partners-orka.co.rs /oglasi-poslovi/
u segmentu /ogasi poslovi/

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju
posao.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Pročitaj više

Zidari oglasi za posao

Glavni posao zidara je zidanje. Zidarski posao nije jednostavan kao što deluje na prvi pogled. Zidar mora biti spretan i vešt, on stalno meri prilikom zidanja, pogotovo na uglovima gde će se nalaziti vrata ili prozor.

Zidar gradi ili renovira stambene objekte, on takođe zida, oblaže fasade i zidove malterom. Oni uglavnom rade na dnevnicu i to se popularno u narodu naziva zidarska dnevnica

Zidari često rade na otvorenom prostoru i u nepovoljnim vremenskim uslovima.

Zidar tesar armirač

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00