3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Zidar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za zidare kao i za poslove zidara tesara, fasadera, armirača u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Zidar

Postavljen od Partners&Orka

22 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje i, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Slovenije raspisuje konkurs za zapošljavanje radnika za radno mesto:

Zidar m/ž

Potrebno 7 izvršioca posla

Lokacija rada: Slovenija

Uslovi:

Minum III stepen stručne spreme

Radno iskustvo: minum 2 godine, na poslovima zidara

Kandidat da nije osudjivan i nije pod istragom

Poslodavac obezbedjuje:

-Ugovor o radu na odredjeno sa tendencijom na neodredjeno

-Obezbedjen smeštaj

-Obezbedjena ishrana

- Izrada radnih i boravišnih dozvola

- Početna plata: 1500e neto

- Oprema za rad i bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad svoje radne biografije/CV mogu dostaviti na e-mail adresu zaposlenje@partnerss-orka.co.rs. Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 0600996243 ili pustiti poruku na Viber.

Kandidati koji ispunjavaju uslove rad saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan do popune.

Agencijske usluge su besplatne za kandidate koji apliciraju za zaposlenje.

Pročitaj više
Tesar/Zidar/Armirač m/ž

Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske, građevinsku firmu koja se bavi niskogradnjom i izgradnjom i rekonstrukcijom železničkih pruga, potražuje veliki broj radnika na poziciji:

TESAR/ZIDAR/ARMIRAČ  m/ž

Mesto rada: Rijeka, Hrvatska

Opšti uslovi rada:

· Osnovna škola, III i IV stepen stručne spreme

· Potražuje se rukovatelj građevinskih mašina sa iskustvom u radu minimum 2-3 godine

· Odgovornost, organizovanost i timski orijentisan kandidat

Opis posla:

· Vrši sve fizičke poslove – zidarske, tesarske, armiranobetonske

· Vrši ručni prenos utovar, istovar, skladištenje materijala

· Odgovoran je za zaduženi materijal i opremu

· Obavlja i druge poslove iz iste oblasti rada

Poslodavac obezbeđuje:

· Ugovor o radu

· Izradu radnih i boravišnih dozvola preko Hrvatske

· Smeštaj

· Radno vreme od 8 do 10 radnih sati

· Početnu zaradu od 1500-2000 eur sa tendecijom rasta nakon provere kompetencija kandidata

· Bezbednost i zdravlje na radu

· Opremu za rad

· Isti status kao građani zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj +381601112935 (telefon\ viber\ whatsapp)\

fiksni  0112683486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs. Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više
Armirači, tesari, zidari

Postavljen od Vplus Konstrukcije

28 dana do isteka

po dogovoru

 Građevinskoj kompaniji iz Beograda potrebni:

 ARMIRAČI, TESARI, ZIDARI

Opis poslova:

  • vrši sve fizičke poslove – zidarske, tesarske, armiranobetonske,
  • vrši ručni prenos utovar, istovar, skladištenje materijala,
  • odgovoran je za zaduženi materijal i opremu,
  • obavlja i druge poslove iz iste oblasti rada.

Uslovi:

  • osnovna škola, III i IV stepen stručne spreme,
  • ozbiljnost, odgovornost, organizovanost i timski orijentisan
  • redovnost na poslu,
  • dobro psiho-fizičko zdravstveno stanje,
  • radno iskustvo,
  • Uslovi rada:
  • redovna isplata,
  • isplata 2x mesečno.

Vaše prijave i CV poslati na mail: office.vplus@gmail.com ili se javiti na 069 880 12 36.

Radno vreme za primanje prijava putem telefona je od 08:00h do 16:00h.

Pročitaj više

Zidari oglasi za posao

Glavni posao zidara je zidanje. Zidarski posao nije jednostavan kao što deluje na prvi pogled. Zidar mora biti spretan i vešt, on stalno meri prilikom zidanja, pogotovo na uglovima gde će se nalaziti vrata ili prozor.

Zidar gradi ili renovira stambene objekte, on takođe zida, oblaže fasade i zidove malterom. Oni uglavnom rade na dnevnicu i to se popularno u narodu naziva zidarska dnevnica

Zidari često rade na otvorenom prostoru i u nepovoljnim vremenskim uslovima.

Zidar tesar armirač

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00