5 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Zidar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za zidare kao i za poslove zidara tesara, fasadera, armirača u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Istaknuti oglas

Tesar-zidar

Postavljen od Čolić invest Group d.o.o

3 dana do isteka

Više gradova

Građevinskom preduzeću na Zvezdari potreban zidar-tesar, za prijem u stalni radni odnos.

Pročitaj više
Zidar m/ž Austrija

Postavljen od Partners&Orka

7 dana do isteka

Inostranstvo

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija vrši zakup oglasnog
prostora za svog renomiranog klijenta iz Slovenije na poziciji:

ZIDAR M/Ž AUSTRIJA

Mesto rada:
Austrija

Prednost imaju kandidati sa EU dokumentima

Uspešno pružate
visokokvalitetne usluge?

Odgovorni ste u svom poslu i smatrate da zaslužujete novo okruženje?

Ako ste odgovorili DA na prethodna pitanja, pogledajte uslove koji su pred vama
i prijavite se!

Opis radnih
zadataka:

- Zidanje,
slaganje opeka, kamenih blokova

- Betoniranje, malterisanje

Uslovi koje
kandidat treba da ispunjava:

- III stepen
stručne spreme

- Spretnost

- Odgovornost i samostalnost u radu

Zaposlenima
nudimo:

- Ugovor o radu

- Plata 1500-2000 EUR

- Bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju
uslove konkusa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:
resursi@partners-orka.co.rs. Kandidati koji nemaju CV mogu popuniti CV obrazac
klikom na link http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/ .
Više informacija na broj +381606688905

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana objave.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više
Zidar Majstor

18 dana do isteka

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Slovenije radi zakup oglasnog prostora koji zbog povećanog obima posla potražuje 10 izvršioca na poziciji:

 ZIDAR MAJSTOR M/Ž

Mesto rada: Austrija, Nemačka

Broj: 10

Opis posla:

· Zida se od temelja do krova

· Priprema betona, maltera, cementa i ostalih građevinskih
materijala

· Sečenje i skraćivanje cigala, betonskih i drugi zidova na
odgovarajuću veličinu

· Izgradnja, rekonstrukcija i oblaganje građevinskih objekata

· Postavljanje izolacionih materijala

· Postavljanje podova

· Završni građevinski radovi

Profil kandidata:

· Obavezna slovenačka radna dozvola ili EU dokumenta (lična
karta ili pasoš)

· KV majstor ( minimum III stepen SS )

· 3 do 5 godina radnog iskustva

· Da kandidat nije osuđivan

· Da nije pod istragom

Zaposlenima nudimo:

· Plata neto zarada 3.100e za 10h rada

· 1 slobodan dan u nedelji

· Ugovor o radu na godinu dana

· Obezbeđen smeštaj

· Obezbeđen prevoz od smeštaja do rada

· Bezbednost i zdravlje na radu

· Prevoz od Slovenije do mesta rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa,
svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: poslovnaponuda@partners.org.co.rs

Na konkurs se možete prijaviti na broj telefona +381 64 1260 055 ili popuniti formular na sajtu
http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/. Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti zapotrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do 30 dana.
Usluge agencije su besplatne za radnike koji potražuju posao.

Pročitaj više
Zidar | Pomoćni radnik | Slovenija

20 dana do isteka

Pročitaj više
Zidar

Postavljen od ES ENERGO SERVIS DOO

24 dana do isteka

Firmi sa dugogodišnjim iskustvom u izgradnji i rekonstrukciji objekata potrebni radnici na sledećoj poziciji:

Zidar

Nudimo:

§ stalni radni odnos

§ zaposlenje na duži vremenski period

§ redovna isplata na 15 dana

§ HTZ oprema

§ smeštaj

§ prevoz

§ obrok

§ lekarski pregled

Za vise informacija pozvati na: 066/8390-002

Pročitaj više

Zidari oglasi za posao

Glavni posao zidara je zidanje. Zidarski posao nije jednostavan kao što deluje na prvi pogled. Zidar mora biti spretan i vešt, on stalno meri prilikom zidanja, pogotovo na uglovima gde će se nalaziti vrata ili prozor.

Zidar gradi ili renovira stambene objekte, on takođe zida, oblaže fasade i zidove malterom. Oni uglavnom rade na dnevnicu i to se popularno u narodu naziva zidarska dnevnica

Zidari često rade na otvorenom prostoru i u nepovoljnim vremenskim uslovima.

Zidar tesar armirač

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00