2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Zidar posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za zidare kao i za poslove zidara tesara, fasadera, armirača u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Armirači, tesari, zidari

Postavljen od Vplus Konstrukcije

10 dana do isteka

Oglas za posao: Građevinskoj kompaniji iz Beograda potrebni armirači, tesari, zidari

Opis poslova:

  • Vrši sve fizičke poslove – zidarske, tesarske, armiračko betonske
  • Vrši ručni prenos utovar, istovar, skladištenje materijala
  • Odgovoran je za zaduženi materijal i opremu
  • Obavlja i druge poslove iz iste oblasti rada i po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • Radno iskustvo za poziciju za koju se prijavljuje
  • Osnovna škola, III i IV stepen stručne spreme
  • Ozbiljnost, odgovornost, organizovanost i timski orijentisan
  • Redovnost na poslu
  • Dobro psiho-fizičko zdravstveno stanje

Uslovi rada:

  • Redovna isplata
  • Isplata 2x mesečno

Prijavu možete poslati na email adresu: [email protected].

Ili se telefonom RADNIM DANIMA (od ponedeljka do petka) do 16:00 časova javiti na broj 069 880 12 36.

Pročitaj više
Zidar tesar armirač betonirac m/ž

Postavljen od Partners&Orka

50 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Lokacija rada: Zagreb i okolica, Istra

Opis posla:

  • Izvođenje građevinskih radova u izgradnji stambenih, višestambenih objekata
  • Montaža i demontaža oplata
  • Betoniranje i zidanje
  • Postavljanje i vezivanje armature
  • Održavanje reda i čistoće na gradilištu

Uslovi:

  • SSS građevinskog smera
  • Iskustvo u radu minimum 2 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom na neodređeno vreme
  • Početnu satnicu od 7-9 eur, zavisno od radnog iskustva
  • Izradu radnih i boravišnih dozvola
  • Smeštaj i prevoz do posla
  • Mogućnost odlaska kući jednom mesečno, obezbeđen kombi prevoz
  • Opremu za rad, bezbednost i zdravlje na radu

Kontakt:

  • Telefon/Viber/WhatsApp: +381600996243
  • Fiksni telefon: +381112683486
  • Email: [email protected]

Napomena: Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Oglas je aktuelan do popune.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više

Poslovi Zidari

Glavni posao zidara je zidanje. Zidarski posao nije jednostavan kao što deluje na prvi pogled. Zidar mora biti spretan i vešt, on stalno meri prilikom zidanja, pogotovo na uglovima gde će se nalaziti vrata ili prozor.

Zidar gradi ili renovira stambene objekte, on takođe zida, oblaže fasade i zidove malterom. Oni uglavnom rade na dnevnicu i to se popularno u narodu naziva zidarska dnevnica

Zidari često rade na otvorenom prostoru i u nepovoljnim vremenskim uslovima.

Zidar tesar armirač

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00