6 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Sobarica posao

Poslovi sobarica

Istaknuti oglas

Sobarica/ sobar

Postavljen od VEIIK TIM DOO

2 dana do isteka

po dogovoru

Opis posla

Potrebne sobarice/ sobari za svakodnevno čišćenje apartmana u Beogradu za puno radnog vremena.

Znanje i veštine

Potrebne vredne, pedantne i odgovorne osobe.

Radno iskustvo

Radno iskustvo nije neophodno.

Profil kandidata

Osobe kojima je potrebno stalno zaposlenje i koje su odgovorne i spremne da obave svoje radne zadatke.

Nudimo

Korektan odnos prema zaposlenima i redovne prihode.

Zainteresovane osobe da nas kontaktiraju na broj: 065/8118105 u periodu od 17 - 20 h, a cv poslati preko klik do posla.

Postavljen od HOTEL HEDONIC

4 dana do isteka

po dogovoru

Hotel Hedonic Traži sobarice/ sobare (Poželjno Iskustvo)

Hotel Hedonic traži strastvene i odgovorne osobe koje žele da se pridruže našem timu kao sobarice. Poželjno je da imate iskustvo u ovom poslu, ali nismo protiv novih talenata koji žele da nauče i napreduju.

Ako ste organizovani, temeljni i volite da se brinete o detaljima, ovo je posao za vas. Vaša odgovornost će biti održavanje čistoće i urednosti hotelskih soba i zajedničkih prostorija.

Kontakt telefon za prijavu je: 064/8568-707, osoba za kontakt - Vladica Mitrović

Pročitaj više
Sobar/Sobarica

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

5 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Renomiranom hotelu na Voždovcu hitno je potreban radnik na poslovima sobara/sobarice.

Radno vreme:

  • 07:00 - 15:00
  • 08:00 - 15:00

Obaveze:

  • Rad na duži period
  • Vredna, odgovorna i poverljiva osoba

Kandidatima nudimo:

  • Obezbeđen topli obrok
  • Plaćena markica za prevoz po zakonu
  • 1-2 slobodna dana u nedelji (dogovor sa poslodavcem)

Za sve ostale informacije obratiti se na tel.:

  • 011-4250-520
  • 060-3541-582

Pridružite se našem timu i radite u prijatnom hotelskom okruženju!

Pročitaj više
Sobarica m/ž - Hvar

Postavljen od Partners&Orka

15 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Pozicija: Sobarica m/ž
Lokacija: Hvar, Hrvatska

Opis posla:

  • Prijem i smeštaj gostiju u jedinicu
  • Pomoć u restoranu (šank, kuhinja, pomoć u posluživanju)
  • Čišćenje soba
  • Pomoć u praoni
  • Održavanje prostorija objekta i plaža

Uslovi za kandidate:

  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Sa ili bez radnog iskustva u ugostiteljstvu
  • Odgovorna osoba, uredna, kulturna i komunikativna

Poslodavac obezbeđuje:

  • Mesečna zarada: 1300 €
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Plaćen put, smeštaj i 3 obroka dnevno su uračunati
  • Početak rada: 01.06.2024. – mogućnost ranijeg dolaska ako je kandidat u mogućnosti
  • Radni period: do 01.10.2024.

Kontakt za prijave:

  • Telefon: +385 91 517 4836
  • E-mail: [email protected]
  • Ukoliko želite da se pridružite našem timu, slobodno nas kontaktirajte radi daljih informacija ili podnošenja prijave.

Pročitaj više
Pomoćna sobarica/ sobar

Postavljen od OZ Central

18 dana do isteka

Potrebni  omladinci za poslove pomocnog sobara/sobaricu u hotelu.

Cena sata: 450 RSD Isplata na nedeljnom nivou

Mesto rada: Beograd

Prijave na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  [email protected]

Pročitaj više
Sobarica/ sobar za stan na dan

Postavljen od AYNIB

58 dana do isteka

Potrebne osobe za sređivanje stana na dan u centru Beograda.

Opis posla:

  • U pitanju je ozbiljan i dinamičan posao koji zahteva određenu fizičku spremnost, dobar vid i pedantnost.

Prednosti:

  • Radno vreme 4-6h dnevno (10-16h)
  • Slobodni dani po zelji
  • Zarada na sat
  • Obavezna i plaćena obuka

Naknada: 600 RSD po satu

Kontakt:

0612894528

Pridružite se našem timu i uživajte u fleksibilnom radnom vremenu i odličnim zaradama!

Pročitaj više

Oglasi za posao sobarica

Istražite oglase za posao sobarice na stranici "Sobarica posao" na Klikdoposla, koja vam predstavlja aktuelne oglase za poslove u oblasti održavanja čistoće i reda u različitim lokacijama naše zemlje.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00