3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao spremačica

Ukoliko tražite posao spremačica ili spremača, pogledajte najaktuelnije oglase za posao spremačice ili spremača i aplicirajte u samo par klikova.

SPREMAČICA/ HIGIJENIČAR

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

12 dana do isteka

po dogovoru

Potrebne su nam spremacice-higijenicari

-povremeno ili stalno angazovanje

-odrzavanje kancelarija i poslovnih prostorija

011/3292 - 676, 065 6890 171 i 061 2974 233.

O.Z. Danivizard, Čarli Čaplina br.39,

Hala Pionir (ledena dvorana).

radnim danima: 09-17h

subotom: 09-13h

Pročitaj više
Čistačica/spremačica

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

22 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji.

HR Bulevar ima veliku ponudu poslova  i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca.

Konkurišite za posao i koristite HR usluge potpuno besplatno.

Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Mesto: Beograd

Opis posla:

– Rad na čišćenju i održavanju higijene na fakultetu.

Uslovi rada:

– NK/SSS

– Radno vreme: 5 dana u nedelji, II smene (06-14h i 14-22h)

– Angažovanje na duži vremenski period

– Lokacija: Beograd

Posetite naš sajt http://hrbulevar.rs

Pročitaj više
Spremač/ spremačica

Postavljen od HOLIDAY HOUSE LUX

28 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Dom za stara lica Holiday House u ulici Pete Kozarske 1a i Staroj Lipovici 170c, potražuje kandidate na poziciji spremačice/ spremača

Nudimo:

  • Stalan radni odnos
  • Početna plata 50.000 dinara

Zainteresovani kandidati mogu poslati  biografiju putem sajta klik do posla.

Pročitaj više

Poslovi spremačica

Poslovi spremač

Opis poslova

Spremačica čisti i održava čistoću svih prostorija, nameštaja, uređaja, opreme i ostalog inventara za koji je zadužena. Spremačica ili spremač svoj posao može da obavlje u ugostiteljskim objektima, školskim i predškolskim ustanovama i skoro svim drugim institucijama. Njeno zanimanje je veoma važno jer održava higijenu i brine o našoj čistoći u objektima u kojima radimo i živimo. Spremačica ili spemač je zanimanje koje se traži od strane poslodavaca a koje pored redovnih zaposlenja radnika nudi i dopunski posao penzionerima.

posao spremacice novi sad

spremacice

setvospremaci

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00