4 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao stolar Beograd

Pogledajte najaktuelnije poslove za stolare i pomoćne stolare u Beogradu i aplicirajte preko naše platforme.

Premium oglas

Stolar - Majstor

Postavljen od Manufaktura Ostojić doo

27 dana do isteka

Beograd

preko 120000 din

PLATA 1000 - 1600e!!!

U potrazi smo za NAJBOLJIMA OD NAJBOLJIH i spremni smo da damo odlične uslove, i najbolju platu!!
BRZINA, PEDANTNOST, ŠIROKO ZNANJE - Trebaju nam potpuno samostalni MAJSTORI - čitanje projekata, organizacija rada tima, poznavanje svih procesa proizvodnje (ne uključuje deo posla u farbari već u izradi i montaži).

Ukoliko smatrate da ste NAJBOLJI, spremni smo to da nagradimo BOLJE I VIŠE nego svi ostali.

Posatojimo preko 20 godina. O nama se samo lepo i pozitivno priča.

Radimo najizazovnija opremanja i projekte. Brinemo o svojim ljudima kao o porodici. Naša jedina reklama je preporuka.
ISKUŠAJTE NAS!!

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Stolar sa iskustvom

Postavljen od Zlatibor 2

13 dana do isteka

Stolarskoj radionici u Sremčici - Beograd, potreban stolar sa iskustvom za stalni radni odnos sa obaveznom prijavom.

Plata po dogovoru zavisno od vaše stručnosti i radnog iskustva, osmočasovno radno vreme.

Rad sa masivom, univerom i medijapanom.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Stolar

Postavljen od Foresto team doo

21 dan do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Stolar

Mesto rada:

  • Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Potrebno iskustvo od minimum 5 godina
  • Rad sa pločastim materijalima (MDF, furnir, univer)
  • Čitanje crteža i samostalno izvođenje prema crtežima
  • Rad u radionici i na terenu
  • Proizvodnja je dobro opremljena i nalazi se na Karaburmi

Ako ste iskusni stolar i zainteresovani za ovu poziciju, pridružite se našem timu i radite u dinamičnom i profesionalnom okruženju!

Pročitaj više
STOLAR

Postavljen od Enterijerbrashic Lux

19 dana do isteka

po dogovoru

Stolar u firmi EnterijerBrashicLux

EnterijerBrashic Lux bavi se proizvodnjom komadnog nameštaja namenjenog opremanju poslovnih i privatnih objekata u Srbiji i inostranstvu.

Potreban nam je stolar

Pročitaj više

Poslovi stolar Beograd

Beograd kao naš najveći grad nudi najviše poslova za stolare i pomoćne stolare. Ovo zanimanje u Beogradu je izuzetno traženo na našem sajtu.

Plata stolara u Beogradu se kreće od 50.000- 120.000 dinara.

Plata stolara Beograd

Potreban stolar Beograd

Tražim posao stolar beograd

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00