3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Studentski poslovi Niš

Ukoliko ste student ili omladinac i tražite posao u Nišu preko omladinskhh zadruga, došli ste na pravo mesto. Uz naš portal možete pronaći relevantne poslovne prilike koje će vam omogućiti da steknete iskustvo i zaradite tokom studiranja.

Popis robe u Nišu

Postavljen od TIM omladinska zadruga

11 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Omladinskoj zadruzi TIM potrebni  radnici za popis robe

Mesto rada Nis TC Delta Planet

Radno vreme od 22 do 03  h

Cena rada 350,00 din.neto

Telefon 063300422

Pročitaj više
Pomoćni prodavac-Niš

Postavljen od Omladinska zadruga Nefertiti

28 dana do isteka

Niš

  • Opis posla: prijem i kontrola robe; postavljanje elektronske zaštite i izlaganje robe; profesionalna prezentacija proizvoda; rad na kasi - naplata proizvoda različitim sredstvima plaćanja; primena svih pravila i procedura definisanih na nivou kompanije.
  • Mesto rada: Niš
  • Adresa: Obrenovićeva 10
  • Broj izvršilaca: 1
  • Pol: muški i ženski
  • Cena radnog sata: 360 RSD
  • Broj radnih dana u nedelji: 6 dana
  • Radno vreme: 6.5h dnevno (40h nedeljno) ili po dogvoru
  • Smenski rad: prva i druga smena
  • Rad vikendom? Da
  • Datum početka rada: sredina/kraj juna
  • Znanje jezika: engleski jezik
  • Studenti do 26 godina,nezaposleni do 30 godina / oba: oba
  • Na koji vremenski period je angažovanje? Jun-avgust
  • Obavezna biografija kandidata (da, ne): Da

Pročitaj više
Omladinci za rad u KFC-u Niš

34 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Potrebni su  nam omladinci za rad u  KFC-u Niš.

Otvorene su pozicije za rad na kasi i za rad u kuhinji.

Satnica je 350 dinara.

Radno vreme je fleksibilno, po dogovoru.

Pročitaj više

Studentski posao

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00