2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Studentski poslovi bez iskustva Novi Sad

Ukoliko tražite posao studenta bez iskustva u Novom Sadu, pogledajte najaktuelnije poslove za studente u Novom Sadu  i aplicirajte u samo par klikova. Poslovi bez iskustva Novi Sad

Pomoćnik kartonažera (Novi Sad)

Postavljen od Omladinska zadruga Mjob

26 dana do isteka

Novi Sad

Za potrebe našeg klijenta tražimo kandidate za poziciju Pomoćnik kartonažera u grafičkoj doradi u Novom Sadu (Klisa).

Opis posla:

  • Rad na mašini za lepljenje kartonskih elemenata, nanošenje lepka, pakovanje displeja u termofoliju, izrada kutija i štancanje kartona
  • Obrađivanje, lepljenje i sastavljanje proizvoda
  • Pomoć u grafičkoj doradi, po potrebi rad na presi za presovanje otpadnog kartona
  • Održavanje čistoće mašina i urednosti radnog prostora
  • Osiguranje poštovanja uputstava i specifikacija tokom proizvodnje
  • Obavljanje drugih zadataka po nalogu poslodavca

Profil kandidata:

  • Timski rad i fleksibilnost
  • Motivisani i odgovorni

Kandidatima nudimo:

  • Angažovanje tokom jula i avgusta
  • Radno vreme 6-14h / 14-22h, 5 dana u nedelji
  • Zaradu od 350 RSD/h

Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem CV-a na mail: [email protected] uz naznaku Pomoćnik kartonažera NS ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 11440.

Pročitaj više
Promoteri parfema (Novi Sad)

Postavljen od OZ Central

31 dan do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Potrebni  omladinci za promociju parfema u parfimerijama.

Cena sata:   450 RSD

Mesto rada: NOVI SAD

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  [email protected]

Pročitaj više

Poslovi za studente Novi Sad

To je kategorija poslova u Novom Sadu koja se uglavnom pronalaze preko omladinskih zadruga. Poslovi koji studenti u Novom Sadu mogu da zaključe sa omladinskom zadrugom mogu biti privremeni, sezonski ili part time. Zarada se obračunava kao na nivou cele države po satu, kao dnevnica ili na mesečnom nivou. Na našem sajtu postoji velika ponuda studentskih poslova preko omladinskih zadruga u Novom Sadu. Neka od najtraženijih zanimanja su: Vozači, deklaranti (lepljenje deklaracija), magacioneri, pakeri, promoteri, radnici u call centru u Novom Sadu, Očitavanje bar kodova Novi Sad, trgovinski aranžer Novi Sad.

Neki ovaj ​studentski ​posao Novi Sad nazivaju i pretražuju sa pojmom:

Studentski poslovi novi sad

Poslovi za studente novi sad

Oglasi za posao za srednjoskolce Novi Sad

Poslovi bez iskustva Novi Sad

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00