2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao servirka

Ukoliko tražite posao servirka ili servira, pogledajte najaktuelnije oglase za posao servirke ili servira i aplicirajte u samo par klikova.

Izdvojeni oglas

Spremacica/servirka

Postavljen od Predskolska ustanova Beli Meda

26 dana do isteka

Zahtevi:

  • Odgovornost
  • Pedantnost
  • Poželjno iskustvo rada u vrtiću

Uslovi rada:

  • Prijatno radno okruženje
  • Fleksibilnost u radu
  • Mogućnost rasta plate
  • Dobra organizacija rada i tačna podela zaduženja među koleginicama

Dužnosti:

  • Održavanje higijene u objektu zajedno sa još jednom koleginicom spremačicom

Posao je u Predškolskoj ustanovi Beli Meda

Kontakt:

  • Telefon: 063528628
  • Adresa: Klinska 14, Beograd

Pročitaj više
Servir/ servirka

Postavljen od STARI PRIJATELJ DOM ZA STARE

27 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za Posao: Servir/ka

Lokacija:

Stari Prijatelj - Dom za Stara Lica

Opis Posla:

Dom za stara lica "Stari Prijatelj" otvara poziciju za servirku/servira u stalnom radnom odnosu. Ako imate strast prema pomaganju i pružanju usluge starijim osobama, pozivamo vas da se pridružite našem kolektivu. Vaše obaveze će uključivati:

  • Posluživanje obroka stanarima doma
  • Održavanje higijene u prostoru za posluživanje hrane
  • Uspostavljanje i održavanje kvalitetnih odnosa sa stanarima
  • Poštovanje standarda kvaliteta usluge

Nudimo:

  • Stalan radni odnos
  • Redovnu platu i topli obrok

Zašto Raditi sa Nama?

U Domu "Stari Prijatelj" pružamo visokokvalitetnu negu i pažnju našim stanarima. Rad u našem timu pruža priliku da se razvijate u pozitivnom i podržavajućem okruženju, sa fokusom na kvalitet usluge i zadovoljstvo štićenika.

Kontakt:

Za više informacija i zakazivanje razgovora, pozovite nas na:

  • Telefon: 011/2341-614
  • Telefon: 011/2341-631

Pridružite se našem timu i budite deo naše misije da pružimo neophodnu brigu i pažnju našim štićenicima, čineći njihov svakodnevni život ugodnijim i srećnijim!

Pročitaj više

Poslovi servirka

Poslovi servir

Posao servirke je da servira, poslužuje goste ukoliko je reč o ugostiteljskom objektu. Ukoliko servirka ili servir radi u predškolskoj ustanovi odnosno u vrtiću onda servirka ili servir poslužuje korisnike vrića odnosno decu. Ukoliko servirka ili servir obavlja posao u domu za stara lica ona poslužuje korisnike doma za stara lica odnosno stara lica.

Posao servirke ili servira je traženo zanimanje na našem sajtu. Pogledajte našu ponudu i aplicirajte u samo par klikova.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00