1 Oglasa za posao

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Posao stolar Niš

Pogledajte najaktuelnije poslove za stolare i pomoćne stolare u Nišu i aplicirajte preko naše platforme.

Stolar (Niš)

Postavljen od SBM TIM DOO NIŠ

11 dana do isteka

Niš

po dogovoru

SBM TIM DOO NIŠ

Lokacija: Niš-Pantelej, ulica Ruzmarina 17

Opis posla:

  • Izrada/proizvodnja drvo-aluminijum fasadne stolarije (prozori i vrata).

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Srednji nivo kvalifikacije
  • Potrebno iskustvo u proizvodnji fasadne drvene stolarije i aluminijumske bravarije (prozori i vrata)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na:

  • Kontakt telefon: 062/268-750
  • Lično, na adresu poslodavca, svakog radnog dana, od ponedeljka do petka, od 8 do 16 sati
  • Ili poslati radnu biografiju na mejl adresu: [email protected]

Za više informacija i prijave, kontaktirajte nas putem telefona, lično ili putem mejla.

Pročitaj više

Oglasi za posao stolar u Novom Sadu

Na našem portalu možete pretražiti najveću bazu oglasa za posao stolara u Nišu. Niš kao naš najveći grad na jugu Srbije nudi pored posao stolara u Beogradu  najviše oglasa za stolare i pomoćne stolare. Niš takođe ima šaroliku ponudu poslova svih profila na linku oglasi za posao niš

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00