8 Oglasa za posao za grad Crna Gora - Budva

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Oglasi Crna Gora - Budva

Premium PLUS

VOZAČ -C- KATEGORIJE

Postavljen od ATR STANKOVIĆ

33 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Potreban vozač -C- kategorije.
VRŠIMO USLUGE TRANSPORTA ZA:

1) COCA-COLA HELLENIC GROUP - MAGACIN U ZEMUNU

         2) COCA-COLA HELLENIC GROUP - MAGACIN U NOVOM SADU

                                          3) Apatinsku pivaru-Magacin u Indjiji.

Mobilni telefon za prijavu- 062/703-988 Zoran Stanković
HITNO POTREBNI VOZAČI NA TERITORIJI NOVOG SAD

Iskustvo nije potrebno, svaki vozac koji aplicira za radno mesto, obavlja obuku u trajanju od 5 dana, obuka je placena i vrsi se tako sto idete na teren sa nekim od nasih vozaca, koji ce Vam na najbolji nacin objasniti nacin rada i uvesti vas u posao maksimalno odgovorno. Nakon obuke sami odlucujete da li zelite da nastavite rad u nasoj kompaniji ili ne.

Mobilni telefon za prijavu- 062/703-988 Zoran Stanković

Pročitaj više

Premium oglas

10 dana do isteka

Vršimo usluge transporta za COCA-COLA HELLENIC GROUP Zemun, i za Apatinsku pivaru-Magacin u Indjiji.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Video chat model (m/ž)

Postavljen od Marengo DOO

12 dana do isteka

50000-80000 din

Pozicija video chat operatera podrzumeva virtuelnu komunikaciju sa ljudima širom sveta.

Potrebno je da ste komunikativni, društveno interaktivni i pozitivni, poznavanje engleskog jezika (konverzacijski nivo) je obavezno, svaki dodatni jezik je dodatni plus za Vas.

Isplata zarade se vrši dva puta mesečno.

Nudimo Vam saradnju sa najvećim live stream studiom, tehničku podršku i obuku tokom rada. U okviru naše ponude takođe spadaju i profesionalne fotografske usluge.

Live videochat studio in the higher class segment of the market by using high quality tools, casting, performers rooms, coaching, trainings and technical support. 16 year experience

*performer training with the best models and trainers

*legal contract and regular payouts

*personal couching

*photoshoot

We have premium partnership contracts with every live chat platform and have direct contact with our partners to deliver high quality training and support.

Requirements for success

* forthcoming appearance and great communication level

* willing to improve and develop yourself

* motivation and consistency

* basic English

Mogućnost rada se obavlja u tri smene, dva slobodna dana u toku nedelje.

Dobrodošli ste da se pridružite našem timu.

Dostavite nam svoj CV, a mi ćemo Vas kontaktirati da zakažemo intervju.

Pročitaj više
Vozac C,E kategorije

Postavljen od LB Gagic transport doo

6 dana do isteka

80000-120000 din

Potreban vozac C,E kategorije za vrsenje medjunarodnog transporta.Uglavnom se vozi Poljska,Ceska,Grcka..Plata po dogovoru Stalni radni odnos

Pročitaj više
Menadžer razvoja

Postavljen od Ros Produkt Servis doo

8 dana do isteka

Zbog formiranja više timova Menadžera razvoja u Srbiji i konstantnog rasta i razvoja naše Kompanije krećemo sa ubrzanim otvaranjem MERE marketa na teritoriji Srbije. Zbog toga su nam potrebni saradnici na poziciji: Menadžera razvoja, koji bi svojim znanjem i angažovanjem pronašli odgovarajuće objekte. Treći po veličini Ruski lanac marketa koji posluje od 2009. godine, otvorio je već svoje prodajne objekte u Srbiji i naišli su na odličan odziv kod naših sugrađana. U planu je otvaranje 100 marketa sa površinom od oko 1000 m2. Štedimo vreme kupca za potražnjom i nabavkom, nećemo pretplaćivati brend, a naša lokacija i dobri saobraćajni prilazi će Vam samo olakšati. Poslujemo u deset zemalja sveta sa politikom niskih cena koje su za 20% niže od tržišnih, sa asortimanom oko 1500 raznovrsnih artikala.

Od Vas očekujemo sledeće:

• Da ste siguran korisnik kompjuterskih programa MS Office – Excel, Word, Power Point i Skype;

• Da razumete osnovne zahteve i umete da organizujete građevinske/inženjerske radove na objektu;

• Da umete da pregovarate;

• Tražite objekat nepokretnosti u skladu sa zahtevima kompanije;

• Vođenje pregovora sa potencijalnim zakupodavcima i vlasnicima objekata nepokretnosti;

• Priprema prezentacija objekata za dogovor sa rukovodiocem;

• Zaključivanje ugovora zakupa;

• Pripremate otvaranje marketa;

• Organizujete i kontrolišete građevinske radove;

• Nabavku opreme za market;

• Rešavanje tehničkih i organizacionih pitanja potrebnih za otvaranje marketa;

• Izvršavanje svih radova u unapred dogovorenom roku za otvaranje marketa;

• Pisanje nedeljnog izveštaja;

• Analiza tržišta nepokretnosti;

• Vozač ste i posedujete sopstveno vozilo.

Šta nudimo svojim zaposlenima:

• Mogućnost rada od kuće;

• Probni rad od 2 meseca;

• Premiju za otvaranje svakog marketa;

• Radno vreme 5/2 – subota i nedelja – slobodno;

• Napredak u karijeri sa mogućnošću profesionalnog i ličnog usavršavanja;

• Priznanja za kvalitetan rad i profesionalna napredovanja.

Od Vas očekujemo da ste:

• Samoorganizovani;

• Sposobni da preuzmete na sebe odgovornost, odbranite svoj stav i donosite odluke;

• Usmereni na rezultat;

• Umete da radite u multitasking režimu;

• Imate visok nivo organizatorskih sposobnosti;

• Sposobnost vođenja pregovora.

• Kandidatima nudimo mogućnost rada u stabilnoj kompaniji sa odličnom perspektivom razvoja.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom. Svi podaci biće arhivirani u našoj bazi podataka i biće dostupni samo saradnicima u HR procesu.

Kontakt- mere.ksendzov@gmail.com

Pročitaj više
Pomocnik za klimatizaciju

Postavljen od L&L Group doo

9 dana do isteka

POTREBNO NAJMANJE 2 RADNIKA FIRMI "L&L GROUP" DOO NA RADNIM MESTIMA POMOCNIKA ZA KLIMATIZACIJU. RADE SE I GRADILISTA NE SAMO MALE KUCNE KLIME. SMESTAJ OBEZBEDJEN U BG.

HITNOOOOO!!!!!

Zainteresovani se mogu javiti na broj 062418893.

Pročitaj više
Vaspitač

Postavljen od ABC JUNIOR

13 dana do isteka

Predškolskoj ustanovi ABC Junior u Zemunu potreban vaspitač i vaspitač dece u jaslicama

Nudimo:

- redovna primanja

- slobodne vikende

- timski rad

- prijatnu atmosferu

Prijave slati isključivo na e-mail vrtića vrticabcjunior@gmail.com

Pročitaj više
Menadzer prodaje(restoranske prezentacije)

Postavljen od Gala luks d.o.o

42 dana do isteka

Kompaniji koja se koja se bavi proizvodnjom krevetnine i izolacije od prirodnih materijala potrebni menadzeri prodaje (restoranske prezentacije)

Radno vreme:

-radi se od 17h-20h

-vikend je slobodan

Opis posla:

-prezentovanje turistickih aranzmana i prodaja asortimana za domacinstvo(proizvodi od kasmira)

Za vise informacija pozovite

060/714-0003      064/659-8818

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00