10 Oglasa za posao za grad NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Sobarica/ sobar hotel Marriot

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

23 dana do isteka

po dogovoru

Potrebne su dve sobarice/ sobara hotelu Marriot

Radi se 5 dana nedeljno po 8h.

Samo prva smena od 8h-16h.

Cena sata 300din.

Više informacija na razgovoru za posao.

Pročitaj više
Pomoćni radnici firmi Botrugo

po dogovoru

Potrebni pomoćni radnici firmi Botrugo

Opis posla:

utovar-istovar ,

rad sa metalnim materijalom,

limovi,kutijasti profili,sečenje iverice i univera.

-Radno vreme: radnim danima ponedeljak-petak od 7:30-15:30

-Lokacija:Boleč,Jumbina 25

-Nema organizovanog prevoza(mogućnost dogovora sa zaposlenima)

-Plaćena markica za GSP

-Dnevnica 2.500,00din.

-Plaćen topli obrok

Pročitaj više
Rad u administraciji i arhivi-YETTEL

po dogovoru

Omladinac (m/ž) za rad u administraciji i arhivi-YETTEL

Uslov koji kandidati treba da ispune je brzo kucanje.

Kandidat koji se najbolje pokaže na testiranju i biće mu ponuđeno angažovanje u periodu od 15 – 20 dana. –Prijave preko sajta

Pročitaj više
Rad u skladištu-Surčin

Surčin

Potreban nam je omladinac (m/ž) za rad u skladistu u Surcinu.

Posao bi bio upucivanje kamiona na odgovarajuce ulaze,nije u pitanju tezak fizicki posao

Potrebno  je da je kandidat slobodan da radi cele sledece nedelje,po ceni satnice od 300rsd.

Tamo nemamo organizovan prevoz, ali prolaze gradski autobusi, cak je i pozeljno da bude neko iz Surcina. Radno vreme bi bilo od 12-20h.

Pročitaj više
OMLADINCI ZA RAD U GLOVO MARKETIMA

24 dana do isteka

Trenutno nam trebaju 2 omladinca (student do 26 godina) za Bulevar umetnosti,
1 za Sarajevsku 31 i kandidati za Mite Ruzića-otvara se u oktobru

Radićete u fleksibilnim smenama – prodavnice su otvorene 7 dana nedeljno od 08:00 – 00:00.
smene 4-8h;
300 din sat

prijave preko sajta

svi omladinci će biti pozivani na razgovor i ukoliko prihvate posao u obavezi su da se prijave u zadrugu Nefertit

Pročitaj više
Radnik u administraciji

Novi Beograd

50000-80000 din

Za firmu na Novom Beogradu tražimo adminitrativnog radnika (m/Ž)

Opis posla

  • Ažuriranje dokumentacije
  • Izrada i slanje faktura kupcima
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, skeniranje i slično)
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • Obavezno znanje prijava i odjava radnika
  • Upravljanje kasom i odgovornost za povereni novac i vrednosti

Uslovi rada:

  • Organizovanost i pedantnost
  • Izrazita komunikativnost (treba da ima razvijenu sposobnost verbalne i pisane komunikacije)
  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije
  • Poznavanje rada na računaru u MS Office paketu (Excel, Word, Outlook)  i programa za izrade faktura
  • Znanje engleskog jezika je prednost
  • Start 60.000 dinara
  • Radi se 5 dana u nedelji po 7 sati

Prijave preko sajta .

Svi kandidati koji budu prošli selekciju će biti kontaktirani i pozivani na razgovor.

Pročitaj više
Knjigovođa

29 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

OPIS POSLA:

  • Fakturisanje
  • Knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena
  • Praćenje i obrada uplata klijenata
  • Unos računa i hronološko odlaganje istih
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo (prijem, obrada i dalja distribucija dokumentacije u skladu sa definisanim procedurama)
  • Obračun zarada
  • Administrativna podrška ostatku tima

USLOVI:

  • Potrebno min 5 godine radnog iskustva u knjigovodstvenim poslovima (fakturisanje, knjiženje, dnevno knjigovodstvo)
  • Minimum IV ili VI stepen ekonomskog usmerenja
  • Obavezno aktivno korišćenje i napredni nivo u MS Office paketu (Excel, Word) i internetu Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Posvećenost i preciznost u radu
  • Poštovanje zadatih rokova
  • Komunikativnost, prilagodljivost i dobre organizacione sposobnosti
  •  stalni radni odnos  sedmocasovno radno vreme iskljucivo radnim danima

Pročitaj više
Radnici u proizvodnji fabrika na Karaburmi

39 dana do isteka

Potreban veći broj punoletnih omladinaca za rad u za Fabrici Kappa Avala Ada, Karaburma

Smenski rad: 3 smene od 8h, dva slobodna dana.

Plaćanje:

350 din sat dnevna/ 441 din sat noćna-rad u proizvodnji . (fizički zahtevan posao)

Radi se u ciklusima,smene od 8 sati rada:

radi se:2 dana prva smena,2 dana druga smena,2 dana treća smena.Posle treće smene su dva slobodna dana

Redovna isplata, svakog petnaestog u mesecu za prethodni, prijava i zdravstveno.

Posao na duži vremenski period.

uslov : srednja stručna sprema

Pročitaj više
Call operater

Beograd

25000-35000 din

Za potrebe klijenta Omladinska zadruga Nefertiti raspisuje konkurs:

Usled povećanog obima poslovanja kompanija Leomax International ima potrebu za proširenje call centra.

Radno mesto: Novi Beograd,  YUBC

Radno vreme: od ponedeljka do petka od 9-16h (samo prvi smena) + dve radne subote od 9-14h.

Neto plata: 45.000 dinara

Za prijavu je potrebno dostaviti biografiju -cv- na mejl konkurs@nefertiti.rs  ,sa naslovom LEOMAX

Svi prijavljeni biće pozivani na razgovor i u obavezi su da se ako prihvate posao prijave u zadrugu.  https://nefertiti.rs/poslovi/call-centar-novi-beograd/290

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00