8 Oglasa za posao za grad NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Omladinci i radnici (m/ž) za rad u hotelu-više pozicija

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

2 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Želite da radite u ugostiteljstvu?

Želite biografiju sa dobrim referencama?

Onda je ovo pravi posao za Vas!

Potreban  nam je veći broj omladinaca za rad u ekskluzivnom hotelu u centru Beograda -za ekskluzivan lanac hotela koji posluje širom sveta.

Potrebne pozicije: #konobari i pomoćni konobari

#perači posuđa

#pomoćni kuvari

Za početak radni sat se plaća 230 dinara (noćni sat je  uvećan 26%  i iznosi 290din.)

Ako ste zaintresovani prijavite se putem sajta-a u napomeni navedite koja Vas pozicija interesuje.

#sve kandidate će kontaktirati poslodavac za dalji dogovor

Pročitaj više
Rad u otvorenoj kuhinji Vapiano

6 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Za Vapano restoran u TC Rajićeva u Knez Mihajlovoj ,Beograd

Potrebni su nam kandidati za rad u otvorenoj kuhinji- pasta .

Puno radno vreme.

Vrednost radnog sata 300rsd.

obezbedjen i  topli obrok.

prijave putem sajta

Pročitaj više
Doktor stomatologije

7 dana do isteka

Batajnica

Potreban doktor stomatologije sa iskustvom za rad u ordinaciju u Ugrinovcima.

Svi kandidati koji ispunjavaju kriterijum biće kontaktirani za dalji dogovor.

Pročitaj više
Omladinci za rad u KFC restoranu u Banovcima

9 dana do isteka

Banovci

Otvara se nov restoran KFC u Banovcima te su potrebni novi omladinci  za rad u tom objektu.

Sat je 230 dinara.

Sa treningom se kreće odmah po prijavi, sve kandidate  kontaktiraće  menadžer za dogovor.

prijave na mejl Marko.Radosavljevic@amrest.eu  , upisati ime prezime kontakt telefon i godište

Pročitaj više
Omladinci za call centar,agent obrade baze tehničku podršku

20 dana do isteka

Za potrebe klijeta Docloop d.o.o. otvaramo konkurs za sledeće pozicije:

1.CALL CENTAR – AGENT PRODAJE

– Poznavanje poslovne korespondencije, komunikacija i poznavanje rada na računaru

– Prodajno orjentisana osoba

– Prodaja telefonskim putem

– Mogućnost napredovanja

– Dnevnica: 2136,00 RSD

2.AGENT OBRADE BAZE

– Pozivanje klijenata i obaveštavanje o prelasku na korišćenje našeg servisa

– Dnevnica: 1863,00 RSD

3.TEHNIČKA PODRŠKA

– Poznavanje rada u Excel-u

– Unos statističkih podataka o pozivima u aplikacije

– Vršenje prijema molbi i prigovora korisnika

– Dnevnica: 1863,00 rsd

Za prijavu je potrebno poslati biografiju (cv ) na mejl adresu   konkurs@nefertiti.rs  uz naslov pozicija za koju konkurišete

Pročitaj više
Hostesa za stomatološku ordinaciju

34 dana do isteka

Više gradova

Stomatološka ordinacija u A Bloku,Novi Beograd- raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji front desk manager

Opis posla:

1. Prijem, usluživanje i ispraćanje klijenata

2. Obavljanje minimalnih administrativnih poslova

3. Prijem i prosleđivanje pošiljki

Uslovi:

1. Ljubaznost, prijatnost i odgovornost

2. Osnovno poznavanje engleskog jezika

3. Sposobnost za timski rad

Nudimo:

1. Rad u veoma prijatnoj dinamičnoj atmosferi

2. Fiksnu platu

3. Fleksibilno radno vreme

Ukoliko smatrate da ste Vi ta prava osoba koja bi doprinela našem timu, Vaš CV pošaljite na e-mail konkurs@nefertiti.rs  uz naslov HOSTESA

Pročitaj više
Stomatološka sestra / asistent

Za potrebu klijenta-ordinacija u A bloku-stomatološka sestra/asistent.

Obaveze koje bi sestra ispunjavala;

Dezinfekcija i sterilizacija instrumenata

Dezinfekcija ordinacija

Nabavka i cuvanje materijala

Asistiranje stomatologu pri radu

Uslovi rada: Ljubaznost, pedantnost, komunilativnost sa pacijentima,

Svi kandidati biće kontaktirani od strane poslodavca za dogovor za termin razgovora,na kom će biti upoznati sa detaljima o poslu.

Prijave preko sajta ili slanjem biografije na mejl konkurs@nefertiti.rs  uu naslov STOMATOLOŠKI ASISTENT

Pročitaj više
BELL BOY

64 dana do isteka

Potreban nam je omladanac  za obavljanje poslova na poziciji Bell boy u hotelu

Uslovi su: da govori engleski jezik, da ima vozacku dozvolu, i da moze da radi nocne smene po potrebi.

Za prijavu je potrebno poslati cv na mejl oz@nefertiti.rs uz naslov bellboy

Biće kontaktirani omladinci koji prođu selekciju od strane poslodavca i na razgovoru će dobiti sve ostale detalje o poslu.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00