930 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Premium PLUS

Sobar/Sobarica u hotelu - Čačak

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

2 dana do isteka

Čačak

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Sobar/Sobarica u hotelu

(Čačak)

Opis posla:

-Posao podrazumeva održavanje smeštajnih jedinica, službenih prostorija i drugih javnih prostora u hotelu.

Uslovi rada:

-Potrebna nam je vredna, odgovorna i ozbiljna osoba

-Nudimo rad u prijatnom okruženju i redovnu isplatu zarade

-Obezbeđena sva potrebna sredstva i opremu za rad

-Radi se u Beogradu a obezbeđen je besplatan smeštaj za kandidate iz unutrasnjosti

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Čačak – Sobar/Sobarica u hotelu“

Lekar

Postavljen od PR POLIKLINIKA NATURALIA

3 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Poliklinici Naturalia potreban lekar.

Ako ste lekar koji primenjuje integrativni pristup u lečenju bolesnika i želi da spoji stare i nove principe terapija.

Ako Vas interesuje nešto novo i medicinski progresivno.

Potrebni su nam lekari sa smelim holističkim pogledom na lečenje.

Ako ste zainteresovani pošaljite nam Vaš CV na office@poliklinikanaturalia.com

Telefon za dodatne informacije: 060-3181334

REAL ESTATE SALE MANAGER

Postavljen od Sebre Services doo

6 dana do isteka

We are an international real estate company which has acquired multiple premium locations in Belgrade for development of large-scale residential and mixed used projects.  Searching for result-oriented new colleagues who will share our long-term success

Responsibilities:

  • Sale of apartments on a large-scale residential project
  • Management of sales team of 5-7 people working on a large-scale residential project
  • Managing High profile and VIP clients
  • Managing good relations with clients and personnel
  • Sourcing potential buyers
  • Sourcing potential tenants for retail stores
  • After-sale support to clients
  • Assistance with protocols and handovers of apartments
  • Lead management
  • Appointment scheduling
  • Preparing reports
  • Record keeping
  • Various office administrative tasks

Qualifications:

  • 3-5 years of sales and team management experience in real estate
  • Accurately anticipate the client needs and expectations in order to ensure their seamless and positive experience
  • Strong verbal and written communication skills
  • Strong analytical skills
  • Proficient in MS Office
  • Fluent in Serbian and English language – verbal / written
  • Good overview on Belgrade’s real estate market

What we offer:

  • Competitive Salary which will also compensate 40-50 working hours per week as well as expected availability to work on weekends
  • Share of success bonus scheme
  • Friendly work environment
  • Long-term projects
  • Mobile phone for private use

RESIDENTIAL REAL ESTATE SALES ASSOCIATE

  • Faculty of Economics degree or equivalent
  • Accurately anticipate the client needs and expectations in order to ensure their seamless and positive experience.

Pakovanje čokolada

Postavljen od Magenta omladinska zadruga

7 dana do isteka

Potrebne su nam osobe za rad na poslovima pakovanja čokolade.

Broj pakera: 30

Radni period: narednih 15-20 dana, jedna smena u trajanju od 8 do 9h.

Lokacija: Beograd - Dedinje
Satnica: 225,00 rsd neto, plus mogućnost bonusa.

Informacije i prijave putem telefona 0653110695, 0113118419 i 0113110695

Biografije možete poslati na magenta@orion.rs

Radnik/ca u KFC restoranima

Postavljen od AMREST DOO KFC RESTORANI

po dogovoru

Radnik/ca u KFC restoranima.

KFC je najbolje mesto za rad! Pitaš se zašto? Klikni na oglas da saznaš! :)

Magacinski radnik

Postavljen od GBG-Lucas auto parts D.O.O

8 dana do isteka

GBG-LUCAS AUTO PARTS d.o.o. je preduzeće specijalizovano za veleprodaju, maloprodaju, uvoz i izvoz svih karoserijskih delova, branika, svetlosne opreme, retrovizora, hladnjaka za putnička i laka dostavna vozila.

Usled povećanja obima posla i unapređenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto: Magacinski radnik

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (kontrola kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu)
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe

Uslovi:

  • Pedantnost i preciznost u radu
  • Poželjna srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo
  • Organizovana, tačna i odgovorna osoba
  • Izražen timski duh
  • Spremnost na rad u smenama

Molimo zainteresovane kandidate da pošalju svoju biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljenih biografija je zagarantovana.

Mesto rada: Stražilovska br. 7, 11272 Dobanovci, Beograd

Predstavnik prodaje - engleski jezik

Postavljen od SILVER BELL GROUP DOO

9 dana do isteka

Da li ste spremni da se priključite našoj brzorastućoj outsourcing kompaniji koja pruža brojne mogućnosti za razvoj?

Silver Bell Group-a uspešno posluje već 7 godina i naš lokalni tim danas čini više od 400 kolega.

U svakodnevnom poslovanju naše kolege su u kontaktu sa pripadnicima više od 25 različitih nacija i kultura, dok se komunikacija sa našim klijentima vrši na preko 10 različitih jezika.

U saradnji sa našim klijentom trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će nam se priključiti na poziciji Predstavnik prodaje - engleski jezik.

Idealan kandidat:

· Ima odlične komunikacijske sposobnosti

· Dobro poznaje engleski jezik

· Proaktivan, uporan i orijentisan ka rezultatima

· Pokazuje inicijativu i odgovornost u obavljanju svojih dnevnih zadataka

· Otvoren je ka učenju i sticanju potrebnih veština

 Od vas će se očekivati sledeće (početni nivo):

· Kontaktiranje potencijalnih klijenata i prezentovanje ponude kompanije

· Prepoznavanje potreba postojećih klijenata i preduzimanje aktivnosti u skladu sa istim

· Saradnja sa prodajnim timom radi akvizicije novih klijenata i učestvovanje u celokupnom prodajnom procesu

· Ostvarivanje pojedinačnih i timskih ciljeva

 Nudimo:

· Konkurentna fiksna plata i motivišuća bonus struktura na osnovu postignutih rezultata

· Mentorski program i edukacija

· Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

· Rad u mladom i dinamičnom okruženju

· Rad iz kancelarija koje su u centru Beograda

Sticanje prvog radnog iskustva zaista može biti sjajno ukoliko svoju karijeru započinjete radom kod nas!

Ne zahtevamo prethodno radno iskustvo u ovoj industriji, jedino što tražimo od vas jeste poznavanje engleskog jezika i želju za uspehom, dok ćemo se mi potruditi da vam prenesemo znanje, motivaciju, naše iskustvo, kao i konstantno praćenje razvoja vaše karijere.

Ukoliko imate dodatnih pitanja kontaktirajte nas na: career@silverbellgroup.com

Budite slobodni da ovu poslovnu priliku podelite i sa vašim prijateljima.

Radnik u prodavnici auto delova

Usled povećanja obima posla i unapređenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto: Radnik u prodavnici auto delova

Opis posla:

  • Prijem i kontrola robe
  • Prodaja auto delova
  • Rad na računaru i fiskalnoj kasi

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme

Mesto rada:

Đuje i Dragoljuba 3, Beograd – Rakovica

Sinjska 51, Beograd – Voždovac

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00