3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Freelance poslovi

Pogledajte najaktuelnije freelance poslove na našem sajtu i aplicirajte preko naše platforme.

Predavač engleskog jezika za odrasle

Postavljen od Biznis Akademija LC

3 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Predavač Engleskog Jezika

Škola engleskog jezika za odrasle traži predavača engleskog jezika.

Uslovi:

  • Diploma ili sertifikat koji potvrđuje kvalifikaciju za predavanje engleskog jezika.

Opis Posla:

  • Vođenje nastave engleskog jezika za odrasle.

Rok za Prijavu: 18. april 2024.

Sve prijave, biografije i kopije diploma dostaviti isključivo putem e-maila na adresu: [email protected]

Telefon za Informacije: 063 87 57 543

Pročitaj više
Psiholog - predavač sa iskustvom

17 dana do isteka

po dogovoru

Potreban diplomirani psiholog sa iskustvom, za potrebe

predavanja na seminarima. Prijave, kopije diploma i biografije

dosavljati isključivo na mail: [email protected]

najkasnije do 10. maja 2024. godine.

Pročitaj više
Operater za rad na društvenim mrežama

Potreban Operater za rad na društvenim mrežama sa iskustvom.

Prijave i biografije slati na mail: [email protected]

Freelance jobs

U suštini, freelance poslovi su poslovi gde osoba radi za sebe, a ne za kompaniju. Frilenseri u Srbiji rade posao po ugovoru za kompanije i organizacije i oni su samozaposleni. Kompanije koje ih angažuju po projektu ne ih smatraju „zaposlenima“, već radnicima po delu, ugovoru odnosno projektu. Na našem sajtu se nalazi bogata ponuda freelace poslova. Prednost freelance poslova je što se takvi poslovi rade od kuće te nije neophodno da osoba bude angažovana od strane poslodavca za određeni grad ili zemlju. Freelance poslovi se takođe mogu naći i u kategorijama: it poslovi , online  poslovi   i rad od kuće

Frilenseri posao

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00